Hurtmet Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe HurtowniaDariusz Gawlik

Brzeg

Opinie o Hurtmet Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe HurtowniaDariusz Gawlik

ivettttttttt

może i ciężko pracuje.....:-))) na wyjazdach do wrocka....ale prawa nie przestrzegają żadnego. i prawa pracy i handlowego . [usunięte przez moderatora] .polecam....omijać z daleka....

ANIA

JESTEM KLIENTKĄ FIRMY PHU HURTMET W BRZEGU I Z OBSERWACJI MOGĘ STWIERDZIĆ,ŻE PRACODAWCA MUSI DOGADYWAĆ SIE Z PRACOWNIKAMI ,PONIEWAŻ PRACOWNICY WCIĄŻ CI SAMI .NIE TAK JAK W INNYCH FIRMACH CIĄGŁA ROTACJA.TO MOŻE SWIADCZYĆ TYLKO DOBRZE O PRACODAWCY.

Zostaw opinię o Hurtmet Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe HurtowniaDariusz Gawlik - Brzeg

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Hurtmet Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe HurtowniaDariusz Gawlik