Cermax Śrem Płytki Ceramiczne Aneta Góra

Psarskie

Opinie o Cermax Śrem Płytki Ceramiczne Aneta Góra

Niezadowolony

Witam, Nie polecam korzystania usług z tej firmy. Oszukują na każdym kroku. Podejście do klienta żadne. Właścicielka, szkoda słów! Z tego co mi wiadomo i co zdążyłem zauważyć co chwile zmiana pracownika. Mój znajomy tam pracował i był oszukiwany co do kasy a na koniec rozpowiadała o nim nie stworzone rzeczy! Polecam inne sklepy, na pewno lepsza obsługa i ceny!

yyy to co słyszałeś to nie jest prawda... wiem coś na ten temat i nie radzę nikomu składać tam papierów... szkoda nerwów!

Zostaw opinię o Cermax Śrem Płytki Ceramiczne Aneta Góra - Psarskie

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Cermax Śrem Płytki Ceramiczne Aneta Góra