Opinie o MARKIZETA Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością w Skopanie

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie MARKIZETA Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w MARKIZETA Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja wyrobów tekstylnych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o MARKIZETA Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością w Skopanie

Zuzanna Nowy wpis

Mąż widział w ogłoszeniu, ze kiedyś tu na magazyniera oferowali od początku umowę o pracę. Czy nadal na tym stanowisku od początku UOP? Widziałam w opiniach, że czasem średnio są tutaj traktowane osoby bez doświadczenia przez innych pracowników. Czy takie sytuacje były zgłaszane do kierownictwa? Jaka była reakcja?

Czarny M Nowy wpis
@Zuzanna

Jest od początku umowa o pracę. Osoby bez doświadczenia są normalnie traktowane. Siedzenia nie ma to fakt ale jak chcesz mieć stabilna pracę i dobre zarobki to jak najbardziej polecam.

Piter Nowy wpis

Praca fizyczna, właściciel super kierownicy ok . Jak chcesz pracować to i zarobisz polecam.

Nowy wpis

Nowy katalog!

Zapraszamy do zapoznania się z naszym nowym katalogiem “NADCHODZĄCE OKAZJE” w którym zaprezentowaliśmy m.in. nową kolekcję dziecięcą, tkaniny wodoodporne, obrusy i pasujące do nich poszewki Velvet, tkaniny wodoodporne i obrusy idealnie nadające się na sezon komunii i wesel. Pamiętamy również o zbliżającym się dniu Matki i Ojca, na który przygotowaliśmy poszewki Velvetowe.

Przygotuj się na Nadchodzące Okazje z Markizeta home! Kliknij poniższy link aby zobaczyć ofertę:

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą

Mając kilkuletnie doświadczenie pracy w tej firmie mogę powiedzieć, że jest tutaj dobrze. Firma daje możliwości rozwoju, wspiera swoich pracowników (system premiowania miesięcznego i polrocznego), a jeżeli ktoś tylko czuje, że nie wszystko jest w porządku, w każdej chwili może podejść do Wałściciela mu o tym powiedzieć i może mieć pewność, że będzie wysłuchany. Firma bardzo na plus i każdemu, kto lubi pracować, polecam to miejsce.

Janusz

Piszesz o systemie premiowym, możesz mi powiedzieć od czego zależy przyznanie miesięcznych premii? Fajnie, że półroczne też są, jak duże bywają? :) Daj znać!

@Janusz

Miesięcznie 10% za frekwencję w danym miesiącu rozliczeniowym. Można zjawić się później lub wyjść wcześniej ale nieobecność cały dzień już dyskwalifikuje z premii więc jak np. ma się coś do załatwienia tego dnia - lepiej przyjść do pracy choćby na kilka godzin. Przekreślić szansę o premii może też każde L4 bez względu na uzasadnienie, nawet charytatywnego oddania krwi. Żeby już nie stracić tych 10% lepiej wziąć dzień urlopu. Do tego są premie za zasługi od kierownika działu lub szefa.

@Langusta

Premia za frekwencję jest zależna od obecności Pracownika w Pracy. Urlop wypoczynkowy czy urlop na żądanie nie dyskwalifikuje nigdy z premii frekwencyjnej, więc to nieprawda, że lepiej przyjść na kilka godzin niż wziąć urlop. Każdy Pracownik ma prawo do urlopu. Tak samo każdy Pracownik ma prawo do zwolnienia lekarskiego i do charytatywnego oddawania krwi, jeśli taka jest jego wola. Pracodawca udziela wtedy 2 dni wolnego, za które płaci z własnych środków.

@MARKIZETA Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością

Prawdą jest, że w firmie obowiązuje dodatek w wysokości 10% za frekwencję. Od tego roku premia ta jest przyznawana automatycznie każdemu, kto nie był na zwolnieniu chorobowym/opiekuńczym.

@MARKIZETA Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością

Czytam i pozwolę sobie na komentarz odnośnie oddawania krwi. Tak się składa że oddawanie krwi to cel użyteczności publicznej ponieważ nie da się jej wyprodukować a często jest niezbędna w celu ratowania ludzkiego życia. Idąc tym tokiem rozumowania firma nigdy nie powinna dostać żadnej dotacji państwowej ani ulgi podatkowej ponieważ nie jest to w interesie niczyim z wyjątkiem firmy. Dramat aż ręce opadają mimo ze tyle środków z budżetu państwa jest marynowanych na uświadomienie obywateli.

Jakie zadania lub pytania rekrutacyjne otrzymałeś od rekrutera w firmie MARKIZETA Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością na stanowisko Manager Produktu? Czy były zgodne z wymaganiami wskazanymi w ogłoszeniu? Kiedy otrzymałeś odpowiedź zwrotną?
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant rowerowy
Iza

Czasami praktykuje się różne chwyty żeby zweryfikować odpowiedniego pracownika! Firma jak najbardziej ok szuka ludzi z których będzie zadowolona.

Qwert
@Iza

Noo chyba nie bardzo takie zagrywki są legalne...

Kamil
@Qwert

Cześć. Pozwolę sobie zadać Ci pytanie bo widzę, że odwiedzasz ten wątek. Masz jakąś wiedzę o warunkach zatrudnienia w firmie Markizeta Witold Henryk Solarscy? Chcę ustalić, czy pracodawca ten daje możliwości zatrudnienia osobom, które nie mają doświadczenia zawodowego. Mogą śmiało do tego właśnie pracodawcy się zgłosić?

Qwert
@Kamil

Możesz, praca na magazynie jest bardziej praca fizyczną ale osobiście nie polecam, lepiej iść do jakiegoś innego zakładu

@Kamil

Bez doświadczenia zawodowego przyjmują to prawda ale inna sprawa z traktowaniem takiej osoby (usunięte przez administratora). O tych już w którejś opinii było napisane, że występują i to nie tylko w stronę młodych pracowników. Niektórzy ludzie tutaj wychodzą z założenia, że należy podogryzać niektórym czysto profilaktycznie żeby czasem w przyszłości nie zaczęli się wysługiwać innymi.

@Langusta

Prosimy takie sytuacje zgłaszać do Kierownika lub wypełnić nowopowstały, anonimowy formularz skarg, pochwał i zgłoszeń znajdujący się pod linkiem: https://forms.gle/EWZ3tD76yeckKz2T8

Czy Markizeta Witold Henryk Solarscy sp.j. organizuje swoim pracownikom szkolenia podnoszące ich kompetencje?

Langusta

Na przełomie stycznia i lutego cała część "góry" firmy zajmująca się pracą organizacyjną i ruchunkowością była zajęta podatkami po wprowadzeniu Polskiego Ładu i mi odmówiono więc nie liczyłbym na to, że ktokolwiek pochyliłby się też nad Twoimi kursami czy szkoleniami.

@Langusta

Drodzy Pracownicy i Potencjalni Pracownicy, Wprowadzenie Polskiego Ładu spowodowało niewyobrażalną ilość komplikacji w obliczaniu wynagrodzeń i ogólnym prowadzeniu działalności, na które nikt nie był przygotowany. Jesteśmy przekonani, że nie tylko w naszej firmie spowodowało to różnego rodzaju trudności. Każdy nowy Pracownik przechodzi szkolenie BHP, później wewnętrzne szkolenie na stanowisku pracy. Szkolenia indywidualne są rozważane w zależności od stanowiska i stażu, nie na wszystkich stanowiskach są konieczne. Poza tym, @Langusta, nie odmówiono Ci szkolenia, tylko poproszono o cierpliwość, którą się nie wykazałeś pisząc ten wpis. Jest nam przykro z tego powodu.

Langusta

Pakiet medyczny nie jest oferowany w ogóle. Szczegóły ofert pracy na markizeta.com.pl/praca/

Ilona
@Langusta

W sumie kiepsko trochę, w większości poważnych firm pakiet medyczny to jest standard już, każdy dobry pracodawca dba o zdrowie pracowników, czyż nie ?

Aktualność
W roku 2021 świętowaliśmy nasze 30-ste urodziny!

W ciągu tych 30 lat nawiązaliśmy współpracę z setkami dostawców z Polski i Świata oraz z tysiącami klientów w kraju i za granicą, zatrudniliśmy ponad 70 pracowników i stale zatrudniamy nowych. Współpraca z partnerami z Polski i zagranicy daje nam ogromną wiedzę na temat potrzeb rynku, aktualnych trendów wnętrzarskich oraz zmian w sektorze produkcyjnym. Te 30 lat dało nam także doświadczenie w budowaniu stabilnych i trwałych relacji  międzyludzkich, tak z dostawcami i klientami, jak i współpracownikami. Stale się rozwijamy i wspólnie z naszymi partnerami osiągamy kolejne sukcesy.

Dziękujemy, za wspólne 30 lat!

Wrześniowe Targi

We Wrześniu mieliśmy okazję gościć naszych klientów w siedzibie firmy w Skopaniu. Był to czas prezentacji nowej kolekcji Markizeta home i Lemoon house, czas wielu branżowych rozmów i świetnego poczęstunku. Świętowaliśmy sukces naszej Drukarni Tkanin, której produkcja rośnie w siłę oraz po raz pierwszy przedstawialiśmy światu kolekcję bożonarodzeniową.

Zapraszamy do obejrzenia relacji z tego wydarzenia: Wrześniowe Targi Markizeta Home

Jaka jest kultura pracy w Markizeta Witold Henryk Solarscy sp.j.?

Pracujący

Co dokładnie masz na myśli?

były już.

DRAMAT nie polecam nikomu szczególnie magazyn. Zwalniają człowieka po 15 latach bez powodu a na jego miejsce wciskają chłopaczka który nic nie ogarnia ale za to donosi do Szefa takie o to praktyki w tej firmie. Zastraszanie pracownika w Markizecie to norma. Nawet wrogowi nie polecam tam pracować

@były już.

Jak nie polecasz wrogowi to czemu sam pracowałeś 15 lat?

Pracujący
@były już.

Ja pracuję i jest ok. To jest firma dla ludzi, którzy chcą dobrze zarabiać i nie boją się pracy. Jeśli chcesz odpoczywać to nie tu. :)

Lkkh
@Pracujący

Odpoczywać? Chyba nigdy nie widziałeś pracy na magazynie... Co dzien chłopaki dźwigają wałki nie mówiąc już o rozładunków tirów z dostawą gdzie niektóre ważą koło 80 kg.. Nie wspominając że wszystko odbywa się ręcznie. Co do zarobków nie jest aż tak źle ale krwi już nie oddasz bo pracodawca uwalą 5% premii za to że ratujesz może komuś życie.. Ogólnie wszystko by było spoko gdyby Szef nie uważał się za bóstwo, ale psucie idzie właśnie z samej góry.. Taka firma ????

Taanna

Praca w przyjemnym towarzystwie, większość pracowników z okolic Skopania. System premiowania miesięcznego i półrocznego dla pracowników obowiązujący od początku tego roku. Zniżki dla pracowników na wszystkie produkty Markizety. Jak każda firma ma swoje minusy. Tutaj jest brak socjalu, który w pewnym stopniu wynagradzają premie. Nie wszyscy pracownicy się znają ze względu na różne oddziały firmy (Tbg i Skopanie). Zarobki jak na podkarpackie ok. Każdy kto lubi tekstylia domowe sprawdzi się jako pracownik Markizety.

Cynamon

Uczestniczyłam w rozmowie kwalifikacyjnej dotyczacej stanowiska Specjalisty ds. ecommerce. Moje zdzwienie było olbrzymie, gdy na koniec rozmowy z ust chyba Głównej Księgowej usłyszałam stwierdzenie: Jak to nie ma Pani kredytu na dom? Niedobrze, to znaczy że nic Panią nie trzyma... Jak to nie ma Pani męża, partnera? A może w najbliższym czasie planuje Pani ciążę? Jak dla mnie najgorsza i nieprofesjonalna rozmowa w życiu. Pierwsze zdziwnie dotyczyło tego, że nie jestem mężczyzną...wszak w kolejce do rekrutacji pierwszy był chłopak. Oczywiście nikt nie poinformował mnie o finalnej decyzji. Zero odzewu mimo, iż Księgowa zapewniła iż zadzwoni do mnie osobiście z decyzją. Nie polecam nikomu, skoro na pierwszej rozmowie padają pytania już niezgodne z Kodeksem Pracy (czytaj planowanie ciąży przez kobietę). Wyrazy współczucia dla pracowników.

Kamila

Cześć, aplikowales do tej firmy? Pracujesz moze tam? Mozesz cos napisac na jej temat? Też chcialbym aplikowac bo maja wystawione aktualnie ogloszenie.

Autorka

Praca w tej firmie to dramat.. (usunięte przez administratora) byle upokorzyć innego pracownika. Szczególnie zaobserwowałam to na magazynie. Szef to samo tylko chodzi i czepia się wszystkiego, ludzie boją się go i traktują jak Boga.. Do tego pełna inwigilacja, bo kamer brakuje chyba tylko w łazience.. Nie polecam.

Kamila
@Autorka

Pracownik powinien szanować Szefa, a nie się go bać. Muszę otwarcie przyznać, że bardzo zaniepokoił mnie Twój wpis. Nie powiedziałaś jednak nic na temat ogólnych warunków zatrudnienia w Markizeta. Macie tam zapewniony dostęp do bezpłatnej opieki medycznej?

@Kamila

Nie . nie ma nic takiego. Żadnego socjalu nie ma. Ludzie zrzekli się praw socjalnych na rzecz podwyżek. Dramat. A kamery używane są też do poganiania ludzi. Przyjeżdża Tir gdzie jest 600 worów towaru i tak popędzają że jest rozładowany w godzinę. I tylko da się usłyszeć : szybciej szybciej bo szef patrzy w kamery i zaraz będzie dzwonił.

Xyz
@Gość

Zgadzam się z przedmówca, gonienie pracowników i tekst ze szef patrzy w kamery.. Co do socialu to nowi pracownicy ani go nie mają ani nie dostali tej podywzki od początku za jego brak.

Nie polecam pracy na magazynie, (usunięte przez administratora) więcej kierowników i zastępców niż rąk do pracy, traktowanie pracownika jakby był parobkiem i miał dziękować że tam pracuje

Autor

Nie polecam a w szczególności pracy na magazynie...

@Autor

Proszę rozwinąć temat nie polecam bo? Kiepska płaca,warunki czy coś innego no i czemu szczególnie na magazynie?

Zostaw merytoryczną opinię o MARKIZETA Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością - Skopanie

• Jak się pracuje w MARKIZETA Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością?

Zobacz opinie na temat firmy MARKIZETA Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w MARKIZETA Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością?

MARKIZETA Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością

MARKIZETA Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością