Opinie o Scarlett Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Genowefa Szczepkowska w Legnica

Xxx Nowy wpis

Najbardziej chciwa osoba jaka spotkałam. Udaje biedna schorowana a tak naprawdę tylko szuka zeby (usunięte przez administratora)

Gaja Nowy wpis

Niepolecam Pani bardzo chciwa zależy jej tylko na wyłudzaniu dotacji z urzędu pracy i taki daje warunek niby zatrudnienia zeby się zarejestrować to oczywiście jak dostanie dotacje to się pracuje za najnizsza krajowa.dotacja się kończy i kończy praca.a jak dotacji brak to zatrudnia na czarno z czym wiadomo co się wiąże zaplaci tyle ile będzie chciala.zero szacunku osoba wszechwiedzaca robiaca z pracownika wariata przy klijentach nie polecam.

Czekamy na Wasze opinie! Może znajdzie się osoba aktualnie zatrudniona, która będzie chciała powiedzieć nam coś o zatrudnieniu w firmie Scarlett Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Genowefa Szczepkowska w mieście Legnica? Wiesz jak wygląda tu praca? Podziel się swoimi spostrzeżeniami z innymi użytkownikami! Czekamy na Wasze opinie!

Zostaw merytoryczną opinię o Scarlett Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Genowefa Szczepkowska - Legnica

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Scarlett Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Genowefa Szczepkowska
0/5 Na podstawie 0 ocen.