TPA Instytut Badań Technicznych Sp. z o.o.

Pruszków

Ocena pracodawcy 6/6

na podstawie 2 ocen.

TPA Instytut Badań Technicznych Sp. z o.o.
62

Opinie o TPA Instytut Badań Technicznych Sp. z o.o.

Pracodawco! Chcesz wiedzieć ile osób odwiedziło Twój profil?

Dbamy o każdą opinię, dlatego pracodawca nie może ich usuwać. Sprawdź, kiedy Twoja opinia łamie regulamin - więcej.

Dodaj odpowiedź

Anuluj

Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie TPA Instytut Badań Technicznych Sp. z o.o.

Sylwia

Zaprzestaliście dodawania opinii o TPA Instytut Badań Technicznych jako pracodawcy. Warto, żebyście kontynuowali wymianę informacji o tej firmie. Może jest coś w Waszej ocenie wartego zamieszczenia na tym forum, co może być przydatne dla osób, które zamierzają do tego miejsca aplikować.

anonymous

Treść wpisu z dnia 24 04 2018 okazał się nieprawdziwy Przepraszam za nie fortunny wpis Napisałem do administratora GOWORKU z prośbą o usunięcie wpisu

Podwykonawca Strabaga

Czy nadal będzie że będziemy płacić do prywatnych kieszeni kierownikom laboratorium w oddziałach Gdyni Koszalina pod Słupskiem tam młody kierownik Irena brała on niczym nie odbiega od normy biorą laboranci i kierownik

Szukasz pracy?

admin

Zachęcamy do dodawania komentarzy na temat firmy TPA Instytut Badań Technicznych Sp. z o.o. Wielu użytkowników czeka na twoją wiedzę i opinię.

Zostaw opinię o TPA Instytut Badań Technicznych Sp. z o.o. - Pruszków

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie TPA Instytut Badań Technicznych Sp. z o.o.