Górecka Iwona Nq - System

Opinie o Górecka Iwona Nq - System

Amisia

Nie polecam. Facet zwodzil nas trzy dni, a mówił, że zrobi to w jeden. W końcu odebraliśmy stacyjke i na ulicy Piłsudskiego 2 w Chorzowie Pan udzielił nam pomocy w pół godziny. Polecan Pana z Piłsudskiego :-).

akrolek

Nie polecam, szkoda nerwów i czasu. Dorabianie klucza trwało 3 miesiące, skończyło się na interwencji Policji. Notoryczne zbywanie i mydlenie oczu klientowi, że kluczyk jest już gotowy do wysyłki, a to że już wysłany etc. Totalna olewka klienta i jego monitów, choć sprawa ponoć miała być załatwiona "od ręki" express service. Pozdrawiam

Szukasz pracy?

Zostaw opinię o Górecka Iwona Nq - System - Chorzów

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Górecka Iwona Nq - System