TWK-ZAG Sp. z o.o.

Wola Łaska

Opinie o TWK-ZAG Sp. z o.o.

Zosia

Nie polecam marna praca pod kamerami . Non stop cie obserwuja. Przerwy itp wyluczone co do minuty. A pracownik jak piesek traktowany a nawet gorzej. Nie polecam zalosna jednostka pracy za najnizsza i na zleceniowce . Podwyzka i umowa o prace tylko w slowach bajerantow.żal

Kogucik

A ja powiem tak . Wszedzie kamery nawet nie wiesz kto i kiedy cie podje...e starzy pracownicy fifa rafa co to nie oni. Ogolnie warunki slabe o zarobkach hmmmm nie dyskutujmy moze w ogloszeniu ile to sie nie zarobi a zeby cos wogole zarobic to godzin natrzaskac trzeba mnostwo. Zreszta widac kto tam pracuje za ta kasa . Umowa zlecenie hahah chyba po roku pracy bo pracuje miesiac i jej nie mam a stawka chyba 9.60

leon

praca na śmieciówce , a kierownik Rafał to bajerant , a podwyżki i tak nie da - porażka.

miki
@leon 21.09.2015, 19:22

możesz coś więcej powiedzieć o tej firmie? Szukają sekretarki. Warto aplikować?

Jacek
@leon 21.09.2015, 19:22

Pracuję w firmie kilka lat, według jest w porządku. Leon, jakoś ciebie nie kojarzę???

Zostaw opinię o TWK-ZAG Sp. z o.o. - Wola Łaska

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie TWK-ZAG Sp. z o.o.