Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe So-Masz S.C. Janusz i Krzysztof Socha

Łask

Opinie o Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe So-Masz S.C. Janusz i Krzysztof Socha

Brak wyplaty-brak umowy-brak wszystkiego

Wyplaty pare groszy wyplacaja ja wedlug swojego widzi mi sie czyli na 2-3razy i wtedy kiedy juz ich cisna. Umowy brak ,ciagla rotacja ludzi,auta szroty . Na placu warunki slabe brak zaplecza sanitarnego.

Kogucik

Kazdy bez umowy pracuje a wy nie raczycie nawet jej zaproponowac . Tylko duren zgodzi sie tam pracowac warunki gorzej jak zle. Do tego maly karzel probujacy udawac kierownika . Nie polecam !!! Zlodzieje zlodzieje i prostaki . Chlopaki czy wy w desperacji jestescie pracowac jest gdzie . So Masz gowno zarobisz i.gowno masz

pracowałem u nich

wszystkie opinie są prawdziwe

Tytel

Stanowczo odradzam, firma SOMASZ specjalizuje się w zatrudnianiu pracowników bez umowy o pracę. Nie ima się ich ani urząd skarbowy ani ZUS. Dziwny parasol ochronny.

praca na czarno

uwaga

UWAGA

PROBLEMY Z WYPŁATĄ WYNAGRODZENIA(usunięte przez administratora)

EF16

STANOWCZO NIE POLECAM, (usunięte przez administratora) fatalne warunki pracy

Zostaw opinię o Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe So-Masz S.C. Janusz i Krzysztof Socha - Łask

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe So-Masz S.C. Janusz i Krzysztof Socha