Skip Group Żwawiak sp.j.

3.2 Dodaj merytoryczną opinię
opinie o firmach | GoWork.plznak

Twój głos ma znaczenie,

podziel się swoją historią!

Chcę opowiedzieć o firmie

Opinie o Skip Group Żwawiak sp.j.

Jakie są warunki zatrudnienia w Skip Group Żwawiak sp.j.?

@Pytanie

Szanowny Panie! Warunki zatrudnienia ustalane są na rozmowie kwalifikacyjnej indywidualnie w zależności od stanowiska.

Tom

Kontener podstawiony bardzo szybko ,ale o odbior trzeba sie prosic i dzwonic codziennie.....

@Tom

Szanowny Kliencie, dziękujemy za opinię! Kontenery odbieramy w przeciągu maksymalnie 7 dni roboczych, zawsze jednak staramy się jak najszybciej po zgłoszeniu, czas oczekiwania uzależniony jest od lokalizacji i pojemności kontenera. Przepraszamy za niedogodności.

Sławek

Nie polecam firmy.Rozmowa z tymi Paniami przypomina uderzenie grochem o ścianę ja tłumacze a one swoje.Po odbiór kontenera 2,7 gruzu przysyłają samochodzik który nie może unieść a po interwencji panie znowu swoje.Tragedia nigdy więcej.

@Sławek

Szanowny Kliencie, dziękujemy za opinię! Czasami kiedy klient zgłasza pilny odbiór kontenera, a mamy auto w okolicy, wysyłamy je na miejsce, by podjął próbę odbioru, niezależnie od zawartości kontenera. Zdarza się, że gruz wrzucony przez klienta jest lżejszy i mniejsze auto je podnosi. W przypadku niepowodzenia, wysyłamy na miejsce właściwe, większe auto, jednak czas oczekiwania na taki przyjazd z reguły jest dłuższy. Przepraszamy za nieporozumienie.

anonymous

(usunięte przez administratora)Zarobki no mogły by być większe ale oczywiście (usunięte przez administratora) poproszony o podwyżkę dla wszystkich odpowiedzial ze nie daje podwyżek bo pracownicy się zwolnia gdzie tu logika(usunięte przez administratora)

@anonymous

Szanowny Panie, dziękujemy za opinię! Zarobki kierowców w naszej firmie są konkurencyjne w porównaniu do innych firm z branży. Konkretna stawka godzinowa uzależniona jest od uprawnień kierowcy B/B+E/C/C+E, więc jeżeli jakiś kierowca chciałby uzyskać podwyżkę, powinien podnieść swoje kwalifikacje, uzyskując kolejną kategorię prawa jazdy.

Pracownik Biurowy
 Rozmowa kwalifikacyjna
Przebieg rekrutacji

Na rozmowe trzeba bylo czekac 20 minut, poniewaz szef/menager sie spoznil. W miedzy czasie stalam w zapylonym pomieszczeniu, miedzy innymi pracownikami. Rozmowa krotka, 5 max 7 minut. Podczas tej ekspresowej rozmowy prowadzacy przerywal mi w srodku zdania. Stawka za prace jest nie do przyjęcia przez dorosłą, samodzielną osobę. Skoro właściciel firmy/menager nie szanuje czasu pracownika juz na starcie i proponuje stawke,za którą pracowałam 4 lata temu to cos jest z nim nie tak. Nie polecam,szkoda czasu.

Pytania

-O doswiadczenie ( obojetnie jakie by nie bylo, wypłata to najnizsza krajowa ), - przebieg zatrudnienia ( nie caly,bo prowadzacy przerywal w trakcie) - o dyspozycyjność

• Poziom rozmowy:
  • Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
Zygmunt

Aha mój kolega Roman pracował tam trzy lata i miał stłuczkę na mieście.Wjechal w tył drogiego Mercedesa i spisał jako sprawca z poszkodowanym oświadczenie z polisy OC i został za to zwolniony w trybie natychmiastowym bo według Siejka szefa miał za swoje naprawić szkodę ,po tym wydarzeniu Siejek zabrał wszystkim kierowcom kwity od OC żeby nie pisali oświadczeń

@Zygmunt

Szanowny Panie, dziękujemy za opinię! 01.10.2018 ustawodawca zniósł obowiązek wożenia przy sobie polisy OC. Nasza firma chętnie skorzystała z tej możliwości, z powodu zdarzających się wcześniej wyłudzeń ubezpieczeniowych. Jeżeli kierowca bez konsultacji z dyspozytorem/właścicielem firmy wypisuje oświadczenie winy, nie dając firmie możliwości polubownego dogadania się z poszkodowanym (co nawet w przypadku drogiego mercedesa kosztuje mniej niż podniesienie przez ubezpieczyciela składek OC dla 50 aut), to rzeczywiście taki kierowca może ponieść konsekwencje swoich czynów.

Mariusz

Chyba najgorsza firma w Poznaniu pracowałem tam 4 miesiące nie przedłużono mi umowy bo nie chciałem pracować dłużej niż 12h i byłem w tej decyzji konsekwentny.(usunięte przez administratora)Przy podjęciu pracy podpisujesz że odebrałeś ciuchy robocze nigdy ich nie zobaczysz auta w stanie tragicznym non stop pospiech i pretensje o wszystko szczególnie o paliwo jak spowoduje szybszą wypadek masz to załatwić we własnym zakresie Pajda pozbierał kierowcom kwity od OC żeby nie pisali oświadczeń jedną wielka patologia aha ciekawostka w łazience brak mydła żeby umyć ręce nosisz swoje z domu wszystko co tu piszę to szczera prawda.(usunięte przez administratora)młode a tak wredne dziwię się że nikt z nimi porządku nie chce zrobic oni skrzywdzili wiele osób unikać i z daleka

Łucja
@Mariusz

Czy czas pracy rzeczywiście wynosi tyle godzin? Jest to zależne od stanowiska? Może był to przejściowy okres, w którym firma musiała coś nadrobić i dlatego wymagano od pracowników nadgodzin. Piszesz też, że nie otrzymałeś od pracodawcy odzieży roboczej - czy pytałeś, dlaczego tak się stało?

@Mariusz

Szanowny Panie, dziękujemy za opinię! Warunki zatrudnienia w tym czas pracy ustalane są na rozmowie kwalifikacyjnej. Nasi kierowcy wyposażeni są w ubrania robocze z logiem firmy, należy zgłosić się po nie do kadrowej/dyspozytora. Wszystkie auta, którymi dysponuje firma posiadają ważne przeglądy techniczne i ubezpieczenie OC. Uważamy, że jednym z głównych wyznaczników oceny pracy kierowcy jest spalanie auta, którym jeździ oraz ilość kursów, które zrobi w czasie pracy. Środki czystości dla kierowców znajdują się w kantorze, udostępniane na zawołanie. Niestety z powodu notorycznych kradzieży nie mogą być ogólnodostępne. Kwestię OC wyjaśniamy w odpowiedzi do opinii P. Zygmunta.

ehhhh

Jako pracodawca ta firma to tragedia. Brak profesjonalizmu i (usunięte przez administratora)do kogokolwiek. Straszne warunki pracy, wypłata wg. uznania (raczej z tendencją spadkową).(usunięte przez administratora) Nie życzę nikomu, żeby musiał tam pracować! A przyszłym klientom polecam poszukać innej firmy, (usunięte przez administratora)

@ehhhh

Szanowny Panie, dziękujemy za opinię! Proszę wyjaśnić co ma Pan na myśli mówiąc o braku profesjonalizmu i strasznych warunkach pracy? Chcielibyśmy poznać szczegóły, żeby się do nich ustosunkować i wyciągnąć wnioski na przyszłość. Prosimy o kontakt mailowy: kontakt@skipgroup.pl. Wypłaty dla kierowców/pracowników fizycznych uzależnione są od ilości przepracowanych godzin.

PWRZ

Pracowalam w tej firmie przez krotki czas kilka lat temu... Wtedy to byla tragedia, (usunięte przez administratora), a ilosc obowiazkowych nadgodzin przechodzila wszystko, na sobote nie mozna bylo miec swoich planow, bo bylo soe wtedy najgorszym...i nic by noe stalo na przeszkodzie gdyby nie fakt, ze nikt o pracujacych sobotach na rozmowie nie wspominal

@PWRZ

Szanowna Pani, dziękujemy za opinię! Na jakim stanowisku Pani u nas pracowała? Warunki zatrudnienia, w tym czas pracy powinny zostać ustalone podczas rozmowy kwalifikacyjnej. Przykro nam, że komentarze współpracowników wpłynęły negatywnie na ocenę pracy u nas. Zbadamy sprawę i wyciągniemy wnioski na przyszłość.

Izydor
Inne

A przecież to forum pracownicze więc lepiej być dokładnym zanim komuś zarzucimy niedbalstwo! Spoko firma!

Paweł
@Izydor

Tak, spoko firma. Kontener zgłoszony 16 sierpnia 2019 stoi do dzisiaj tj 13 września 2019. Jako potencjalny zainteresowany pracą w tak spoko firmie dałoby mi to do myślenia

new
@Izydor

Witam, niedawno byłam na rozmowie w sprawie pracy biurowej. Po weekendzie pani Patrycja zadzwoniła ok godz 14.30 żebym przyszła na jeden ''dzień próbny'', tego samego dnia o ok godz 20.30 zadzwoniła że musi odwołać ''dzień próbny'' bo firma się przenosi. Zdaje się że niezły chaos tam panuje :)

Zuzanna
@new

Dowiedziałam się, że na forum publicznym powinno się raczej unikać używania danych osobowych. Faktycznie - zdając się na Twoją relację można powiedzieć, iż w Skip Group panuje jakiś chaos. Ale jest on zapewne przejściowy - spowodowany "przeprowadzką" firmy. A możesz powiedzieć coś więcej na temat rozmowy kwalifikacyjnej?

Łoś

Unikać pracy w tej (usunięte przez administratora) Za nadgodziny płacą tyle co za normalną godzinę pracy,(usunięte przez administratora) Zapomnijcie o jakimkolwiek dodatku na Święta itp.

Zostaw merytoryczną opinię o Skip Group Żwawiak sp.j. - Poznań

Możesz oznaczyć pracodawcę w treści opinii wpisując znak @ np: @Pracodawca

Drogi Użytkowniku,

NIE dodawaj opinii, która:

łamie prawo polskie
ikona dobre praktyki
jest niezgodna z regulaminem serwisu GoWork.pl
jest wulgarnym komentarzem
jest niemerytoryczna

przebieg on-boardingu nowego pracownika
proponowane przez Pracodawcę wartości wynagrodzenia
ikona dobre praktyki
codzienna praca, również w relacji z przełożonymi
panująca atmosfera w pracy
#TwójGłosMaZnaczenie

Często zadawane pytania

• Jak się pracuje w Skip Group Żwawiak sp.j.?

Zobacz opinie na temat firmy Skip Group Żwawiak sp.j. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 10.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Skip Group Żwawiak sp.j.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 5, z czego 1 to opinie pozytywne, 4 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Skip Group Żwawiak sp.j.?

Kandydaci do pracy w Skip Group Żwawiak sp.j. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Skip Group Żwawiak sp.j.
Przejdź do nowych opinii