Ugos Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Mariusz Kowalczyk

Opinie o Ugos Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Mariusz Kowalczyk

Łajno D.

Ales pojechał koleś. Lepiej przypomnij sobie co to sobą reprezentowałeś.

SAMUN

Nic nie straciłeś. "prezes" jest zachłanny, ciągle patrzy na ręce i boi się, że przez minutę można zająć się czym innym niż dorabianie go. jak nie ma światła to każe sprzątać pracownikom, wyśmiewa i drwi z ludzi.a wszystko to za marne grosze.

eug345

Szkoda tylko, że robią człowiekowi nadzieję na rozmowie kwalifikacyjnej, a potem nawet nie raczą zadzwonić. Żal.

Ktoś

Obiecanki, obiecanki, obiecanki i nic... Zero szacunku dla ludzi.

Zostaw opinię o Ugos Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Mariusz Kowalczyk - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Ugos Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Mariusz Kowalczyk