Opinie o Ugos Ochrona Środowiska Mariusz Kowalczyk w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Ugos Ochrona Środowiska Mariusz Kowalczyk. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Ugos Ochrona Środowiska Mariusz Kowalczyk o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi dla firm - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Ugos Ochrona Środowiska Mariusz Kowalczyk w Warszawa

Czytam, że zdarza się, że pracownicy produkcji oraz kierowcy pracują nawet po 17 godzin. Z racji tego mogą oni liczyć na jakąś lepszą stawkę godzinową? Bo rozumiem, że niektóre z nich to nadgodziny...Dajcie znać, jak to wygląda. Chyba, że już pracuje się krócej...

@ZgniłyWilk Nowy wpis

Pracowałem tam kilka miesięcy i nie polecam tam pracować. Mam wrażenie że wszyscy są tam zastraszani bo każdy śniadanko tylko przy kompie, szybko zrobić kawę i do roboty. nie ma opcji kogoś spotkać i pogadać na śniadaniu bo takowego nie ma. po 4-5 msc dalej nie wiedziałem kto pracuje w biurze bo nikt nie wyściubia nosa poza swoje biurko. Spóźnienie 2min jest karygodne, a jak chcesz wyjść (i to bez przesady) 3min wcześniej to jest ogromny problem! jak jedziesz samochodem firmowym i pojedziesz trasą dłuższą o minute to gwarant że masz telefon dlaczego zmarnowałeś minutę. Mnie głowa codziennie bolała i jeśli znasz to uczucie kiedy wsiadasz do samochodu i najpierw 5 min siedzisz zanim ruszysz to to jest ten klimat

Jerzy Nowy wpis

Nadal ludzie spędzają tu w pracy tak dużo czasu? Ktoś wspomniał nawet o 17 godzinach. Te dodatkowe są ekstra płatne? Na soboty też jest układany grafik czy weekendy wolne i można odpocząć?

Andrzej Nowy wpis

Pracuję w firmie UGOS już prawie dwa lata i nie mogę powiedzieć o firmie nic złego. Oczywiście szef czasem dużo wymaga i pracy jest sporo ale w obecnych czasach wydaje mi się że nie ma co na to narzekać. Firma płaci terminowo a ludzie nie zmieniają się dość często. W biurze też pracują ludzie i zawsze można z nimi po ludzku pogadać a dostosują grafik do każdego.

Jak oceniasz przebieg rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Ugos Ochrona Środowiska Mariusz Kowalczyk? Które pytanie uznajesz za najciekawsze, a które za najtrudniejsze? Które z zaproponowanych warunków na stanowisku Asystentka biura wydawały Ci się najkorzystniejsze?
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
Wika254

Nie polecam firmy! Totalne wykorzystywanie pracowników fizycznych-kierowców! Harują po 17h dziennie nie raz, a kierownictwo ma ich w (usunięte przez administratora) Często zaczynają prace o 4:00/5:00 i do późnego wieczora wracają. Nie wspomnę już o skutkach ubocznych jakie występują w ich organizmach. Atmosfera jest toksyczna i panuje ram brak szacunku do pracowników niższego szczebla. Mają pracować najlepiej 24/7 i nic nie protestować, a często odwalają maniane na obiektach które czyszczą przeżucając nieczystości z jednego separatora do drugiego bo towar już im na samochodach się nie mieści. Omijajcie to firmę z daleka! Zarówno Ci którzy myślą o podjęciu tam pracy jak i Ci którzy chcą wynająć tą firmę do czyszczenia separatorów. Właściciela Fimy nic nie obchodzi co się tam dzieje. Ma się kręcić pieniądz i tyle. Tylko ten pieniądz w biurze się kręci a nie w portfelach tych którzy pracują najciężej.

Adrian
@Wika254

A zapisane w Kodeksie Pracy normy, dotyczące czasu pracy nie gryzą się z takim trybem? Zdaje mi się też, że kierowcy zwłaszcza powinni pilnować czasu, bo za kółkiem trzeba uważać. Ile w ogóle płacą za robotę kierowcy w tej firmie?

Pedro

Wystarczy dobrze wykonywać swoje obowiązki a opinia o firmie może być tylko dobra.

employeee

Ta nazwa firmy już nie funkcjonuje. Ja pracowałam w UGOS Ochrona Środowiska Sp. z.o.o. Sp. K gdzie również zamieściłam poniższą opinie. Przestrzegam przed pracą w firmie UGOS na stanowisku „Pracownik biurowy”. Osoby z którymi pracowałam w dziale tworzyły wręcz patologiczną atmosferę, co przyznał sam szef który wyznał, że jestem już kolejną dziewczyną na tym stanowisku w przeciągu kilku miesięcy. Wyżywały się i odreagowywały napiętą atmosferę w pracy na innych współpracownikach. Mam wrażenie, że specjalnie do działu szukają młodych i niedoświadczonych dziewczyn aby nie były asertywne i dawały sobą pomiatać. Podczas mojej kariery mogłam liczyć jedynie na krótkie, jednorazowe przeszkolenie do wymaganych obowiązków. Potem gdy miałam jakieś pytania musiałam znosić przykre uwagi i komentarze z ich strony. Wielokrotnie nie chciały mi pomóc a potem negowały moje kompetencje mówiąc, że one zrobiły by to inaczej.

Neveragain

Ugos ?! Super firma dopóki nie zbliża się termin zakończenia umowy pracownika. 3 miesiące pięknie ładnie niby wszystko cacy praktycznie zero zastrzeżeń a tydzień przed końcem umowy zaczęła się zabawa. Ogólnie super konspirka Prezesa z Kierowniczkami działu logistyki i administracji przez 3 miesiące super miłe dziewczyny a później pokazują swoje prawdziwe oblicze - stare zasiedziałe zrzędy bez perspektyw na życie. Do wszystkich młodych dziewczyn które kiedykolwiek będą chciały pracować na stanowisku asystentki ds. administracji - dajcie sobie spokój, lepiej już iść do jakiegoś marketu płaca taka sama a będziecie spokojniejsze, co 3 miesiące jest rotacja pracowników na tym stanowisku. Gdybym ja to wiedziała to nie zdecydowałabym się podjąć tam pracy. Super zadanka od szefa to norma szukanie jakiś bzdet bądź załatwianie rzeczy leżące w jego prywatnym interesie. Podsumowując jak dla mnie człowiek bez godności bo gdy dziękował za współprace nie potrafił nawet spojrzeć w oczy. Jeśli chodzi o resztę firmy to świetni ludzie z wszystkimi można się dogadać jednak zawsze muszą być jakieś zakały i zdecydowanie są to kierowniczki i prezes. Pozdrawiam gorąco

Czy mógłby ktoś polecić firmę Ugos Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Mariusz Kowalczyk osobom szukającym prace? Jakieś mocne strony pracodawcy potrafilibyście wymienić?

exemployee

Miałam okazję pracować w firmie przez pewien czas. Chciałabym podzielić się spostrzeżeniami. To prawda, że pracodawca jest wymagający w stosunku do zatrudnionych pracowników, ale mogę z czystym sumieniem powiedzieć również, że stawiając wymagania zaczyna od siebie. To właśnie dzięki sumiennej pracy i determinacji zbudował tą firmę. Poza tym w firmie panuje miła atmosfera. Mimo, że już tam nie pracuję, polecam osobom które zaczynają swoją ścieżkę zawodową.

Łajno D.

Ales pojechał koleś. Lepiej przypomnij sobie co to sobą reprezentowałeś.

SAMUN

Nic nie straciłeś. "prezes" jest zachłanny, ciągle patrzy na ręce i boi się, że przez minutę można zająć się czym innym niż dorabianie go. jak nie ma światła to każe sprzątać pracownikom, wyśmiewa i drwi z ludzi.a wszystko to za marne grosze.

eug345

Szkoda tylko, że robią człowiekowi nadzieję na rozmowie kwalifikacyjnej, a potem nawet nie raczą zadzwonić. Żal.

Ktoś

Obiecanki, obiecanki, obiecanki i nic... Zero szacunku dla ludzi.

Zostaw merytoryczną opinię o Ugos Ochrona Środowiska Mariusz Kowalczyk - Warszawa

• Jak się pracuje w Ugos Ochrona Środowiska Mariusz Kowalczyk?

Zobacz opinie na temat firmy Ugos Ochrona Środowiska Mariusz Kowalczyk tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Ugos Ochrona Środowiska Mariusz Kowalczyk?

Ugos Ochrona Środowiska Mariusz Kowalczyk
  • Na Uboczu 8 lok. 50