Patkar Stanisław Szydełko

Rudnik nad sanem

Patkar Stanisław Szydełko

Opinie o Patkar Stanisław Szydełko

Bożena

@Furman, ta strona jest poświęcona komentarzom i opiniom osób, które chcą wyrazić swoje zdanie odnośnie firmy Patkar, jak i dla tych, którzy przed aplikacją do tej firmy chcą poznać parę informacji z życia firmy. Wobec tego, czy zechciałbyś opisać swoje doświadczenie właśnie tutaj?

Furman

Masakra!!! Nie polecam więcej na priv!!!

Co jeszcze możesz powiedzieć o pozostałych warunkach pracy w Patkar Stanisław Szydełko. Twoja wypowiedź będzie przydatna dla wszystkich tych, którzy rozważają złożenie CV do tej firmy.

Dariusz

Czy firma jest działająca? Zupełna cisza na forum

Bardzo ważne są Wasze opinie o pracodawcy Patkar Stanisław Szydełko, dlatego warto się nimi tutaj dzielić. Ktoś chętny?

marcinek

Jeżeli chcecie tam pracować to mocno się zastanówcie. Praca nie jest lekka za marne pieniądze, a szef myśli że płaci bóg wie co ludziom. Tak jak wyżej byłem, widziałem, wiem. A jak już traficie na małżeństwo na tej firmie czyli Anie i Łukasza to uważajcie jak postępujecie. Gość jest chamski a ona kłamie w żywe oczy. Oczywiście pozdrawiam bo przez 3 miesiące naoglądałem się w tej firmie.

jurek sz

Praca w tej firmie to porażka życiowa. Ukryte kamery nagrywające pracowników, donosiciele, których pełno w firmie, główny to brat właściciela, pijaństwo. Odradzam.

black_lady

co za bullshit.. hahahahha.. jedynymi normalnymi komórkami firmy są ksiegowość i stolarnia... reszta to karierowicze i dorobkiewicze.... BYłam, widziałam, wiem... Pozdrawiam serdecznie... rozkoszujac sie psychicznym spokojem

Zostaw opinię o Patkar Stanisław Szydełko - Rudnik nad sanem

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Patkar Stanisław Szydełko