Patkar Stanisław Szydełko

Rudnik nad sanem

Opinie o Patkar Stanisław Szydełko

marcinek

Jeżeli chcecie tam pracować to mocno się zastanówcie. Praca nie jest lekka za marne pieniądze, a szef myśli że płaci bóg wie co ludziom. Tak jak wyżej byłem, widziałem, wiem. A jak już traficie na małżeństwo na tej firmie czyli Anie i Łukasza to uważajcie jak postępujecie. Gość jest chamski a ona kłamie w żywe oczy. Oczywiście pozdrawiam bo przez 3 miesiące naoglądałem się w tej firmie.

jurek sz

Praca w tej firmie to porażka życiowa. Ukryte kamery nagrywające pracowników, donosiciele, których pełno w firmie, główny to brat właściciela, pijaństwo. Odradzam.

black_lady

co za bullshit.. hahahahha.. jedynymi normalnymi komórkami firmy są ksiegowość i stolarnia... reszta to karierowicze i dorobkiewicze.... BYłam, widziałam, wiem... Pozdrawiam serdecznie... rozkoszujac sie psychicznym spokojem

Zostaw opinię o Patkar Stanisław Szydełko - Rudnik nad sanem

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Patkar Stanisław Szydełko