Sat Connect Michał Iwaniuk

NIP: 1251020420 REGON: 140594650

Sat Connect Michał Iwaniuk

Opinie o Sat Connect Michał Iwaniuk

Wanda

Wszystkie komentarze zamieszczone do tej pory w tym wątku pisane są z punktu widzenia klientów Sat Connect Michał Iwaniuk. A czy zaglądają tu też pracownicy firmy? Jeśli tak, to bardzo proszę, aby wypowiedzieli się na temat warunków zatrudnienia i atmosfery panującej w pracy. Wszystkie informacje od osób, które są zorientowane w realiach, będą bardzo istotne dla tych użytkowników forum którzy zastanawiają się nad wysłaniem tam swoich dokumentów aplikacyjnych.

Andrzej

Kroją grubo a druga firma musiała po nim poprawiać. Nie polecam.

Czy ktoś z Was aktualnie zatrudnionych w Sat-Connect Michał Iwaniuk mógłby przedstawić konkretnie warunki zatrudnienia jakie mogą zostać zaproponowane nowemu pracownikowi?

Szukasz pracy?

Jerzy

Szybko i tanio usunięta usterka.

Adam Wrzosek

Firma godna polecenia.

Krzysztof Skowroński

Szybki przyjazd i solidnie wykonana usługa. Cena za montaż anteny również zadowalająca. Mogę uczciwie polecić tą firme.

Iwo

Nie polecam panowie naciągacze i oszuści.

iwona skonieczna

polecam, szybka i konkretna ekipa

Zostaw opinię o Sat Connect Michał Iwaniuk - Ząbki

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

Zachęcamy do podzielenia się swoimi pozytywnymi wrażeniami na temat pracodawcy.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Sat Connect Michał Iwaniuk