Sopoliński Piotr Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe

Twardogóra

Opinie o Sopoliński Piotr Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe

mixi

Maxxi to ty chyba jesteś jednym z tych brygadzistów ,całkowicie zgadzam się z opiniami byłych pracowników tak to wygląda po ich wypowiedziach ponieważ piszą całą prawdę i tylko prawdę wiem ponieważ też tam pracowałem .Wyzysk totalny na maksa praca ciężka brudna i za marne grosze jak ci jeszcze za coś nie zabiorą pozdrawiam byłych judaszy

Taxi driver

Widzę opinie o zakładzie na ul. Wrocławskiej w Twardogorze, w Prucicach to jeszcze dla tych, którzy zastanawiają się nad pracą w Drogoszowicach w sprezynach. Zacznę od brygadzistów. Właściwie rządzi tam tylko jeden z brygadzistów drugi nie ma nic do gadania. Grzegorz P. Udaje blyskotliwego i zabawnego w rzeczywistości skończony prostak, cham i burak z podstawowym wyksztalceniem. Cały dzień nic nie robi wysluguje się innymi pracownikami. Do tego przychodzi do pracy na kacu a innych bezczelnie straszy alkomatem. Pracuje u niego na zmianie jego konkubina więc trzeba uważać co się mówi i do kogo. Bo w końcu to kumpel szefa. Inaczej by tam juz dawno nie pracował. Ogólne warunki pracy- spartanskie. Zero socjalu, żadnych dodatkowo płatnych nadgodzin ani premii. Soboty pracujace (rowniez za te same pieniadze) Praca bardzo ciężka, brudna i meczaca w niemilej i napietej atmosferze. Ignorowanie pracowników przez szefostwo i zero kontaktu z nimi. Najniższa krajowa na umowie. NIE POLECAM pracy w tej firmie NIKOMU!!!

Waldemar

Prusice, Górkowicka - 10 h dniówka, nadgodziny płacone dopiero od 10 h wzwyż, - w soboty jeśli nie nocka, praca za normalną stawkę, a tak cwaniaki robią żeby podwójnie płaconych nocek prawie w ogóle nie było, - często obowiązkowe soboty, ba, nawet już w niedziele zaczęto pracować, - tak naprawdę pracuje się dużo godzin za przysłowiowy "damski c**j", zwłaszcza to denerwuje że norma to 10h dziennie za normalną stawkę... - szefostwo - chamstwo i uważanie się za lepszych, - na papierze najniższa krajowa, reszta do ręki, Nie polecam. Chyba że ktoś pragnie zrobić z siebie brzydko mówiąc "murzyna".

Szukasz pracy?

Palnik

P.S. Przydała by im się kontrola między innymi z KS (Kontrola Skarbowa), PIP (Państwowa Inspekcja Pracy), ITD (Inspekcja Transportu Drogowego), a tak na "dzień dobry"! :D Wiele ciekawostek wyszło by na jaw jak już ktoś wyżej wspomniał

Palnik

Hmm nie mam pojęcia od czego zacząć tyle negatywów , pracowałem tam dłuższy czas . - Szef oczywiście wielki cwaniak dorobił się na ludziach i teraz ma wszystkich w czterech literach kolejna osoba to kierownik Pan L. chamidło do ludzi i prostak dziwie się że nikt mu tego nie wyperswadował do tej pory ale bez niego ta firma nie potrafi funkcjonować bo reszta kadry to się nadaje no właśnie do czego . -Brygadziści uważają się za lepszych bo to koledzy szefa a on ich ma w czterech literach . -Najlepiej żebyś pracował za darmo to by cie po rękach całowali , pazerność Sopola to norma . - Kary pieniężne stosowane za telefon /za spóźnianie / mają tupet żeby jeszcze było z czego zabierać to rozumiem ale jak im nie wstyd tym biednym ludziom za jakieś pierdoły ciężko zarobione pieniądze odbierać -Umowa na najniższą krajową reszta do kieszeni . -Ogólnie można odczuć że szefostwo traktuje ludzi z góry zero szacunku . -BHP łamane na każdym kroku wózki bez przeglądów szkoda gadać . Podsumowując nie wiem jakim cudem ta firma ma prawo bytu zero organizacji jeden wielki sajgon . Pelno przekrętów i mataczenia. Nie chce mi się więcej rozpisywać na ten temat jeśli ktoś się zatrudni sam się przekona

Grafiq

Nie polecam pracy u producenta pianki: Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Piotr Sopoliński, Górkowicka 28, 55-110 Prusice, powiat: trzebnicki, woj: dolnośląskie. Od dłuższego czasu obserwuję rynek pracy i co miesiąc (pod koniec miesiąca) napotykam 2 oferty z 'PHU Piotr Sopoliński' dotyczące "pakowacza" i "operatora maszyn do obróbki maszyn". Ja jako osoba zainteresowana "pracą" postanowiłem napisać (dnia 27.05.2015r.) zapytanie do 'osoby do kontaktu' Grzegorz Kasprzyk na prusice@sopolinski.pl dotyczące szczegółowego opisu powyższych stanowisk, czasu pracy oraz wynagrodzenia. Nie dostając odpowiedzi w ciągu 24H napisałem e-maila o tej samej treści do biura (siedziby firmy w Twardogóra) biuro@sopolinski.pl gdzie też do dnia dzisiejszego tj. 29.05.2015 r. nie dostałem odpowiedzi! Nie ma co się dziwić, że szukają co miesiąc nowych pracowników. Jak nie odpisują na e-maila do potencjalnego nowego pracownika, to i na pewno nie będą wypłacać wynagrodzeń za wykonaną pracę. Czy jest sens dla Państwa "zawracać sobie dupę" w tym "kołchozie" u tego "pracodawcy" i wysyłać CV z listem motywacyjnym (buahahaha na pakowacza List Motywacyjny) a także kupować produkty "PHU Piotr Sopoliński" gdzie na pewno lekceważą klientów? Sami Państwo możecie odpowiedzieć na to pytanie. Osobiście NIE POLECAM sopolinski.pl P.S. Przydała by im się kontrola między innymi z KS (Kontrola Skarbowa), PIP (Państwowa Inspekcja Pracy), ITD (Inspekcja Transportu Drogowego), a tak na "dzień dobry"! :D

Maxxi
@Grafiq 29.05.2015 10:46

Witaj Grafiq. Nie podoba mi się że negatywnie wypowiadasz się o pracodawcy u którego nie pracowałeś. Ja pracuję w PHU Sopolinski i nie narzekam. I gwarantuje Ci że są w 100% wypłacalni. A to że Tobie nie odpisali na Twoje cv to wcale się nie dziwię, lubią jak osobiście chodzi się za pracą. Pozdrawiam

Zostaw opinię o Sopoliński Piotr Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe - Twardogóra

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Sopoliński Piotr Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe