Opinie o Sopoliński Piotr Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe w Twardogóra

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Sopoliński Piotr Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Sopoliński Piotr Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Tworzywa sztuczne - produkcja arkuszy rur i kształtowników

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Sopoliński Piotr Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe w Twardogóra

Kler Nowy wpis

Porządna firma hahahha

Kamar Nowy wpis

Praca w PHU Sopoliński, Drogoszowice Sprężyny, Zwolnił się najbardziej opryskliwy, chory psychicznie, z oczopląsem brygadzista Stefan Sobie...i jego przygłupawa żona Irena.S To przez niego wszyscy się zwolnili w tym także ja, darł się kłamał, nie umiał ustawiać maszyn tylko godziny trzaskał bo to złotówa jakich mało, ale żeby dac zarobić pracownikowi to ciągle robił na złość,a najlepszą robotę dawał ŻONCE! Ona też taka niby nie winna a judasz z niej niesamowity, wileka Dama bez wykształcenia. Teraz z tego co słyszałem, każdy odetchnął z ulgą, nie ma presji nikt nie patrzy na ręce spokój. Nawet szwagierka S.S została, sama miała go dosyć ciąglę ją podpierdzielał do szefostwa. Tyle kumpli z rolownicy odeszło przez głupka. Szkoda bo praca nie jest zła. Pozdrawiam pracowników

Karolina Nowy wpis

Totalny wyzysk. Brak szacunku ze strony kierowniczej. UKRAINA RZĄDZI A TY zapier.:)

Mag Nowy wpis

Pracuję w tej firmie blisko 20 lat i nie mogę się z tym zgodzić WYPŁATY ZAWSZE NA CZAS I CHOCIAŻBY WTEDY MOŻESZ Z SZEFOSTWEM POROZMAWIAĆ CHYBA ŻE CHCESZ SIĘ UMÓWIĆ NA KAWKĘ -kierownik na Wrocławskiej ma nie raz humory ale czy każdy ich nie raz nie ma -ktoś pisze o wózkach widłowych WIEM ŻĘ przyjeżdża serwisant i to JUŻ JAKAŚ TOTALNA BZDURA Jest OK

Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Sopoliński Piotr Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe, to podziel się z nami swoimi wrażeniami. W jakiej atmosferze odbyło się spotkanie? Jak oceniasz merytoryczne oraz techniczne aspekty rekrutacji?
Leszno
Dexmen

Praca na sprężynach ma swoją specyfikę i jak każda praca jedna jest bardzie brudząca druga mniej Nie rozumiem co w tym jest wkurzającego trzeba było zostać lekarzem …………. NIE ZGADZAM SIĘ Z WAMI

mixi

Maxxi to ty chyba jesteś jednym z tych brygadzistów ,całkowicie zgadzam się z opiniami byłych pracowników tak to wygląda po ich wypowiedziach ponieważ piszą całą prawdę i tylko prawdę wiem ponieważ też tam pracowałem .Wyzysk totalny na maksa praca ciężka brudna i za marne grosze jak ci jeszcze za coś nie zabiorą pozdrawiam byłych judaszy

Taxi driver

Widzę opinie o zakładzie na ul. Wrocławskiej w Twardogorze, w Prucicach to jeszcze dla tych, którzy zastanawiają się nad pracą w Drogoszowicach w sprezynach. Zacznę od brygadzistów. Właściwie rządzi tam tylko jeden z brygadzistów drugi nie ma nic do gadania. Grzegorz P. Udaje blyskotliwego i zabawnego w rzeczywistości skończony prostak, cham i burak z podstawowym wyksztalceniem. Cały dzień nic nie robi wysluguje się innymi pracownikami. Do tego przychodzi do pracy na kacu a innych bezczelnie straszy alkomatem. Pracuje u niego na zmianie jego konkubina więc trzeba uważać co się mówi i do kogo. Bo w końcu to kumpel szefa. Inaczej by tam juz dawno nie pracował. Ogólne warunki pracy- spartanskie. Zero socjalu, żadnych dodatkowo płatnych nadgodzin ani premii. Soboty pracujace (rowniez za te same pieniadze) Praca bardzo ciężka, brudna i meczaca w niemilej i napietej atmosferze. Ignorowanie pracowników przez szefostwo i zero kontaktu z nimi. Najniższa krajowa na umowie. NIE POLECAM pracy w tej firmie NIKOMU!!!

Waldemar

Prusice, Górkowicka - 10 h dniówka, nadgodziny płacone dopiero od 10 h wzwyż, - w soboty jeśli nie nocka, praca za normalną stawkę, a tak cwaniaki robią żeby podwójnie płaconych nocek prawie w ogóle nie było, - często obowiązkowe soboty, ba, nawet już w niedziele zaczęto pracować, - tak naprawdę pracuje się dużo godzin za przysłowiowy "damski c**j", zwłaszcza to denerwuje że norma to 10h dziennie za normalną stawkę... - szefostwo - chamstwo i uważanie się za lepszych, - na papierze najniższa krajowa, reszta do ręki, Nie polecam. Chyba że ktoś pragnie zrobić z siebie brzydko mówiąc "murzyna".

Palnik

P.S. Przydała by im się kontrola między innymi z KS (Kontrola Skarbowa), PIP (Państwowa Inspekcja Pracy), ITD (Inspekcja Transportu Drogowego), a tak na "dzień dobry"! :D Wiele ciekawostek wyszło by na jaw jak już ktoś wyżej wspomniał

Palnik

Hmm nie mam pojęcia od czego zacząć tyle negatywów , pracowałem tam dłuższy czas . - Szef oczywiście wielki cwaniak dorobił się na ludziach i teraz ma wszystkich w czterech literach kolejna osoba to kierownik Pan L. chamidło do ludzi i prostak dziwie się że nikt mu tego nie wyperswadował do tej pory ale bez niego ta firma nie potrafi funkcjonować bo reszta kadry to się nadaje no właśnie do czego . -Brygadziści uważają się za lepszych bo to koledzy szefa a on ich ma w czterech literach . -Najlepiej żebyś pracował za darmo to by cie po rękach całowali , pazerność Sopola to norma . - Kary pieniężne stosowane za telefon /za spóźnianie / mają tupet żeby jeszcze było z czego zabierać to rozumiem ale jak im nie wstyd tym biednym ludziom za jakieś pierdoły ciężko zarobione pieniądze odbierać -Umowa na najniższą krajową reszta do kieszeni . -Ogólnie można odczuć że szefostwo traktuje ludzi z góry zero szacunku . -BHP łamane na każdym kroku wózki bez przeglądów szkoda gadać . Podsumowując nie wiem jakim cudem ta firma ma prawo bytu zero organizacji jeden wielki sajgon . Pelno przekrętów i mataczenia. Nie chce mi się więcej rozpisywać na ten temat jeśli ktoś się zatrudni sam się przekona

Grafiq

Nie polecam pracy u producenta pianki: Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Piotr Sopoliński, Górkowicka 28, 55-110 Prusice, powiat: trzebnicki, woj: dolnośląskie. Od dłuższego czasu obserwuję rynek pracy i co miesiąc (pod koniec miesiąca) napotykam 2 oferty z 'PHU Piotr Sopoliński' dotyczące "pakowacza" i "operatora maszyn do obróbki maszyn". Ja jako osoba zainteresowana "pracą" postanowiłem napisać (dnia 27.05.2015r.) zapytanie do 'osoby do kontaktu' Grzegorz Kasprzyk na prusice@sopolinski.pl dotyczące szczegółowego opisu powyższych stanowisk, czasu pracy oraz wynagrodzenia. Nie dostając odpowiedzi w ciągu 24H napisałem e-maila o tej samej treści do biura (siedziby firmy w Twardogóra) biuro@sopolinski.pl gdzie też do dnia dzisiejszego tj. 29.05.2015 r. nie dostałem odpowiedzi! Nie ma co się dziwić, że szukają co miesiąc nowych pracowników. Jak nie odpisują na e-maila do potencjalnego nowego pracownika, to i na pewno nie będą wypłacać wynagrodzeń za wykonaną pracę. Czy jest sens dla Państwa "zawracać sobie dupę" w tym "kołchozie" u tego "pracodawcy" i wysyłać CV z listem motywacyjnym (buahahaha na pakowacza List Motywacyjny) a także kupować produkty "PHU Piotr Sopoliński" gdzie na pewno lekceważą klientów? Sami Państwo możecie odpowiedzieć na to pytanie. Osobiście NIE POLECAM sopolinski.pl P.S. Przydała by im się kontrola między innymi z KS (Kontrola Skarbowa), PIP (Państwowa Inspekcja Pracy), ITD (Inspekcja Transportu Drogowego), a tak na "dzień dobry"! :D

Maxxi
@Grafiq

Witaj Grafiq. Nie podoba mi się że negatywnie wypowiadasz się o pracodawcy u którego nie pracowałeś. Ja pracuję w PHU Sopolinski i nie narzekam. I gwarantuje Ci że są w 100% wypłacalni. A to że Tobie nie odpisali na Twoje cv to wcale się nie dziwię, lubią jak osobiście chodzi się za pracą. Pozdrawiam

Zostaw merytoryczną opinię o Sopoliński Piotr Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe - Twardogóra

• Jak się pracuje w Sopoliński Piotr Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe?

Zobacz opinie na temat firmy Sopoliński Piotr Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Sopoliński Piotr Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe?

Sopoliński Piotr Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe
  • Wrocławska 83