Irena S.A. Huta Szkła Gospodarczego

Inowrocław

Opinie o Irena S.A. Huta Szkła Gospodarczego

Nikomu nie polecam tam pracować, warunków szkodliwych nie płacą a na hali pył i jeden wielki syf a my to wydychamy ,wynagrodzwnia nie wypłacają na czas, bardzo złe warunki pracy, brak odzieży roboczej, pasty do rąk o warunkach sanitarnych na hali już nie będę się wypowiadał.

pracownica
@Były pracownik 24.11.2017 17:43

dokładnie i mobbing Kierowniczka robi zamęt na zmianach i jeździ po ludziach

pracownica

Na dzień dzisiejszy do tej pory nie otrzymaliśmy wynagrodzenia za miesiąc pażdziernik....ludzie sie zwalniają lub idą na chorobowe.

ino
@pracownica 20.11.2017 20:09

prawda szczera prawda nie interesuje ich ,że ludzie nie mają za co popłacić rachunków tylko uciekli do siebie i tam siedzą

inowrocławianin

jak wygląda z wynagrodzeniami na produkcji? można zarobić? płacą na czas? są szanse na nowe zamówienia czy wszystko do arabów idzie?

mały87

A jak wyglada praca slusarz-spawacz wie ktos cos ????

Jaras

Do byłego pracownika. Talib chodzi po hali bo talib to kupił i będzie chodził po hali. Kasa zła nie jest i nie ma opóźnień, wszystko zawsze na 10 na koncie jest. W porównaniu do innych zakładów to pieniądze są lepsze bo pracowałem w pewnej hurtowni gdzie płacili najniższą i jeszcze ci odbierali z niej za to że auta się psuły a tu takich cyrków nie ma. Na hali spokój, atmosfera ok, jest możliwość zrobienia szkoleń i przekwalifikowania się więc nie wiem o co ci chodzi. A jeśli nie pasuje system 4 brygadowy to trzeba szukać innej pracy bo w tym zakładzie inaczej się nie da, nie można wyłączyć pieca na weekend bo wygaszanie trwa tydzień i uruchamianie też a nawet dłużej.

nie polecam 4 brygady masakra slabe pieniadze i jakis talib lata po hali

Gosc

graweer
@Gosc 10.07.2016 08:39
Witam! Moze ktos napisac jak pracuje sie teraz w Hucie Szkła Irena? Jakie sa zarobki dla poczatkujących?...

Odnosnie pracy w hucie,tragedii nie ma,a jako slusarz-spawacz,tez nie zle.Tylko Syn i ojciec z nazwiska C. brygadzista i synek sa nie fair,robia wszystko zeby ktos kto sie wykazuje lepszymi umiejetnosciami nie praocwal na dziale grawerni,bo to im szkodzi,bo oni sa najlepsi!!! Frajerzy pieprzeni,ale beda docienieni!!!!

Nie polecam tu pracować w obecnych czasach i przy nowych rządach.

Zostaw opinię o Irena S.A. Huta Szkła Gospodarczego - Inowrocław

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Irena S.A. Huta Szkła Gospodarczego