Kaja-Glass Hurtownia Szkła Maciej Janik

Stary sącz

Opinie o Kaja-Glass Hurtownia Szkła Maciej Janik

Salon BEATA

Wszystko ok :-D Towar zgodny z opisem,bardzo dobrze zabezpieczony do wysyłki,przesyłka szybka co się chwali:-D Jesteśmy zadowoleni i polecamy oczywiście :-)

Kwiaciarnia Cuda Wianki

Wszystko super, 100 % profesjonalizmu. Gorąco polecam i dziękuję!!!

Suzuki

Transakcja szybka, uczciwa ,pełen profesjonalizm zakupy u takich sprzedających to sama przyjemność.WIELKI POZYTYW!!!!POZDRAWIAM I ŻYCZĘ WIELU UDANYCH TRANSAKCJI.

Krzysiek

Dziękuję za super szybką dostawę, Wazony piękne. Owoce również, idealne na prezent. GORĄCO POLECAM

szrot

ODRADZAM zakupow w hurtowni Kaja-Glass. Zakupione wazony okazały się być totalnym dziadostwem. Pani A. na pewno nie jest sklonna polubownie zalatwic sprawy ze swoim klientem i nie chce przyjac zwrotu mojego zamowienia pomniejszonego o jeden wazon, ktory pekl w rekach przy pierwszym uzytkowaniu (po wlaniu wody i przenoszeniu wazonu). Nastawienie do klienta niezasluguje nawet na niedostateczne. Po chwili rozmowy telefonicznej od razu odechciewa sie wspolpracy.

Coloradoo
@szrot 04.10.2016 22:20

Rzetelne i profesjonalne podejście do klienta. Szybka wysyłka, produkt dobrze zapakowany. REWELACJA !!!

Kasia

Zamówiłam wazony 12 sztuk "cylinder" -5 tylko nadawało się do użytku, reszta była krzywa i z bąblami!!! Pani od reklamacji nie była pomocna, nie chciała wymienić na nowy towar twierdząc że takie kupuje. Mimo, że byłam ich stałym klientem, na pewno już do nich nie wrócę. Sposób obsługi pozostawia wiele do życzenia!!!! Nie kupuję szrotu, a taki dostaję - tak się nie robi Pani Anno!!!

kaja-glass
@Kasia 09.08.2016 18:03

Pani po prostu chciała nas naciągnąć na 7 wazonów. Zaproponowałam, aby zostały odesłane i zwrot pieniążków, ale Pani się uparła aby je dosłać. Po co, skoro to szrot....???

Zostaw opinię o Kaja-Glass Hurtownia Szkła Maciej Janik - Stary sącz

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Kaja-Glass Hurtownia Szkła Maciej Janik