Opinie o Usługi Ciesielsko-Dekarskie Jarosław Olesiuk w Tereszpol Zaorenda

Sebastian O. Nowy wpis

Tę ekipę można polecać każdemu kto lubi konkretnych rzeczowych ludzi znających się na tym co robią Pan Jarosław fachowiec ze sporym doświadczeniem konkret facet którego trudno wciągnąć w gadkę o (usunięte przez administratora) maryni ,jak wpadaja na działkę każdy wie co ma robić po godzinie przygotowań odpala sie 5 pił na raz i wieżba przy dachu( 200 m2 bez łat i foli )postawiona , 2 kolejne dni robocze i skończyli mi dach. Co do ceny byłem tez zadowolony wysyłałem projekt do wyceny do kilku firm i u nich nie dość ze wyszło mi taniej to jeszcze wycena zgadzała się z z tym co rzeczywiście musiałem zapłacić bez żadnych niespodzianek . Pewnie trudno o termin u nich ale warto, Polecam

Nadal nie widać zbyt wielu komentarzy o firmie Usługi Ciesielsko-Dekarskie Jarosław Olesiuk w miejscowości Tereszpol Zaorenda, czy ktoś z Was będzie chciał się podzielić swoimi spostrzeżeniami?

Zostaw merytoryczną opinię o Usługi Ciesielsko-Dekarskie Jarosław Olesiuk - Tereszpol Zaorenda

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Usługi Ciesielsko-Dekarskie Jarosław Olesiuk
0/5 Na podstawie 0 ocen.