Korzekwa Andrzej Zakład Stolarski

Opinie o Korzekwa Andrzej Zakład Stolarski

nico

Nie polecam szkoda życia

albi

Witam pracowałem tam nie polecam tego pracodawcy zarobki śmieszne bez umowy ludzie odchodzą bo nie ma sensu

anomim

Pracowalem troche czasu jest tak jak wszedzie przynajmniej pieniadze na czas jakby jeszcze rejestrował .To byłoby ok a chorobowe i urlopy dostaja tylko starzy zołnierze(pracownicy) z reszta sie nikt nie liczy.

Też tam pracowałem i sądzę że nie warto tam pracować[usunięte przez moderatora]

Pracowałem u pana Korzekwy przez kilka lat, i nie polecam tego zakładu. Wynagrodzenie przeciętne, niemiła atmosfera, ( usunięte przez administratora ) Można by tak wymieniać bez końca...

Zostaw opinię o Korzekwa Andrzej Zakład Stolarski - Wilkowiecko

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Korzekwa Andrzej Zakład Stolarski