Schody Wieczorek Dawid Wieczorek

NIP: 4990386465 REGON: 320560895

Schody Wieczorek Dawid Wieczorek

Opinie o Schody Wieczorek Dawid Wieczorek

Nik

Radzę omijać szerokim łukiem tą "firmę" Schody robione z ukrytymi wadami, na naprawę Pan Dawid każe sobie czekać miesiącami (3-4 miesiące) nie odbiera telefonów, a jak odberze to obiecuję i nie dotrzymuje słowa. Sprawa znajdzie finał w sądzie. Moje sugestie dla Schody Wieczorek Dawid Wieczorek: UWAGA!!! Omijać szerokim łukiem tą firmę schody robione z wadami na naprawę gwarancyjną (przy okazji tak powiedział mi Pan Dawid) trzeba czekać miesiącami, nie odbiera telefonów, a jak odberze to obiecuję i nie dotrzymuje słowa. Odradzam stanowczo. Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: Zmienić profesje

Wiesz jak wygląda atmosfera pracy w firmie Wieczorek Schody Dawid Wieczorek ? Wiesz czy pracownicy są dla siebie pomocni czy raczej każdy radzi sobie sam? Twoja opinia jest ważna!

Zostaw opinię o Schody Wieczorek Dawid Wieczorek - Przystawy

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

Zachęcamy do podzielenia się swoimi pozytywnymi wrażeniami na temat pracodawcy.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Schody Wieczorek Dawid Wieczorek