Opinie o Sungraf Okna Kamil Sławiński w Chełm

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Sungraf Okna Kamil Sławiński. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Sungraf Okna Kamil Sławiński o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Materiały budowlane - produkcja tworzyw sztucznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Sungraf Okna Kamil Sławiński w Chełm

KLient Chełm Nowy wpis

Od ponad 6 miesięcy firma nie jest w stanie wywiązać się z całości usługi za którą zainkasowała pieniądze. Część odebranych okien wymaga poprawy, gdyż nie zostały wykonane zgodnie ze zleceniem. Stosunek do klienta, który domaga się sfinalizowania zlecenia jest arogancki i dalece nieprofesjonalny. Na dzień dzisiejszy zanosi się na finał w sądzie. Zdecydowanie odradzam korzystania z usług firmy Sungraf Okna.

Okna i drzwi

Nie polecam dostawa tragiczna musiałam sama taszczyc okna i drzwi do domu dostawca nie pomógł bo stwierdził że nie da rady

Irena
@Okna i drzwi

I tu się zgadzam tez zamówiłam okna na pytanie czy wniosą zażyczyli dodatkowej opłaty, montaż beznadziejny chyba nie mieli żadnego pojęcia co robią..

Franek
@Irena

Powyższy opis przedstawia osobę nie sprawną umusłowo.

KLient Chełm Nowy wpis
@Okna i drzwi

Emilia Nowy wpis

Ok widzę, że klienci nie byli zbyt zadowoleni z usług a co na to pracownicy? Ciekawa jestem jakie tu są warunki jeśli o współpracę chodzi, jaka umowa i jak płacą?

Okna Nowy wpis

Zamówiłem wymianę okien dla rodziców. Ale to zadanie przerosło chyba firme!!!. dlatego nie polecam jeśli komuś zależy na terminowści i fachowości

Czy po rozmowie w Sungraf Okna Kamil Sławiński rekruter odezwał się do Ciebie z informacją zwrotną? Po jakim czasie to nastąpiło? Podziel się swoim doświadczeniem z innymi.
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.

@jan dlaczego?

Jan
@Kasia

Bylejakość w cenie jakości a coś wiem na ten temat..

MAREK N. Z CHEŁMA
@Jan

CO TAKIEGO WIESZ JANIE O JAKOŚCI JA JESTEM ZADOWOLONY Z OKIEN TAKIE JAK KAZDE INNE NA RYNKU

IREK
@Jan

Ja zmówiłem okna dla rodziców .Same okna jak okna Ok ale montaż już nie bardzo, chyba się chłopaki bardzo śpieszyli. Jak teraz nastały mrozy to musiałem sam uszczelniać silikonem..

Jan

Jesli chodzi o okna to nie polecam!!!!

Janusz P.

Polecam - rzetelnie, fachowo i na czas. Jestem zadowolony.

Maria

Niedawno skorzystałam i wymieniłam okna Nie polecam!!!!

Stanisław W

I ja nie polecam teraz ząłuję, że skorzystałam z ich usług.... Pan Piotr tak zachwalał usługi tej firmy a chyba sam nie wiedział o czym mówi...

MAREK NOWICKI
@Stanisław W

A JA POLECAM I NIE ŻAŁUJĘ ŻE MI ZROBILI OKNA I PARAPETY WIEDZĄ CO ROBIĆ W PRZECIWIEŃSTWIE DO WYMAGAJĄCYCH Z KOSMOSU SZUKAJĄ JAK NAJTANIEJ TYLKO MOŻNA A WYMAGANIA......

Ola
@Stanisław W

Ja mam mieszane uczucia po rozmowie tam.. Taki wysoki pan wyglądał jak nacipany przy doradztwie chyba z meżem nie zdecydujemy się...

ADAM C.

DLA MNIE OK. JESTEM ZADOWOLONY ZE ZAMÓWIŁEM TAM OKNA WRAZ Z MONTAŻEM .TANIO DOBRZE I SOLIDNIE ZAMONTOWALI. ADAM C.

Roman

Stanowczo nie polecam firmy ostatnio skorzystałem i żałuje . Firma (usunięte przez administratora)...!!!!

Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: Kiepski Praca na Smieciówkach

Zostaw merytoryczną opinię o Sungraf Okna Kamil Sławiński - Chełm

• Jak się pracuje w Sungraf Okna Kamil Sławiński?

Zobacz opinie na temat firmy Sungraf Okna Kamil Sławiński tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Sungraf Okna Kamil Sławiński?

Sungraf Okna Kamil Sławiński
  • Okszowska 41