Opinie o Sarpol Sp. z o.o. w Śmiardowo Złotowskie

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Sarpol Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Sarpol Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Tartaki

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Sarpol Sp. z o.o. w Śmiardowo Złotowskie

Jaga Nowy wpis

Hejka. Napiszecie mi proszę jak długo i dlaczego trwa postój? Szukam pracy na już. Wysłałam chcę cv przez stronę firmy ale teraz czytam ze postojowe… Ktoś pisał ze nie tylko zwalniają się ludzie przez hajs.. przez co jeszcze?

lol Nowy wpis
@Jaga

Kierownik Jary 90% osób które odeszło przez ostatnie lata to dzięki niemu, a postój trwa z przerwami od września a powód to rządy pisiorów zbierają żniwa jesteśmy coraz mniej konkurencyjni jako kraj niż inne kraje, co do kasy nie jest źle nie ma płacenia pod stołem wszystko na legalu 8h, atmosfera szkoda gadać

Jak wygląda każdy z etapów rekrutacji w Sarpol Sp. z o.o.?

nik Nowy wpis

nie ma żadnej rekrutacji a poza tym nie ma zamówień i ludzie na postojowym są.

Tomasz

Ktoś wspomniał że ludzie odchodzą z powodu niskich pensji. To ile płacą? Najniższą krajową czy można zarobić więcej? Bo jak teraz tak wszystko drożeje to przydałaby się większa kasa.

B...
@Tomasz

Na potęgę odchodzą wkrótcenie Sarpol tylko Plajta!!

IM

Czy odzież pracowników jest prana w pralni zewnętrznej? Jeśli tak to kto obsługuje?

Rozmowa kwalifikacyjna bywa bardzo stresująca. A jak było w Twoim przypadku? Ilu rekruterów prowadziło rozmowę? Podziel się opinią ze spotkania w firmie Sarpol Sp. z o.o..

pr

Tam nie chodzi tylko o pieniądze

Marcin Zych
@pr

Zawszę chodzi i pieniądze !!!Dlaczego dobrzy pracownicy się zwalniają bo mało 0laca im

Rafał Ł.

Coś się zmieniło w Sarpolu odkąd mnie nie ma są jakieś nowości .......Jak tam Szczepek nadal tak (usunięte przez administratora)...

Podpinam się
@Rafał Ł.

Więc jak tam trole z sarpolu zmieniło się coś odkąd nas nie ma ...Jarek do nas doszedł a wy nadal tkwicie tu z myślą lepszego jutra....

@Podpinam się

Rafał Ł.zapomniałeś jak do Jarka na grilla jeździłeś

Mosina
@Były

Kto jak kto do Jarka ciągle lata z nowościami donosząc mu ciągle nawet bajki wciskając.

K ...

W tej chwili 6 pracowników dobrych odeszło, porozsyłali po gazetach i necie że przyjmą do pracy i napisali 2,600 brutto ???????????? gratuluję pomysłu i życzę powodzenia ,może jacyś ubodzy na umyśle się zjawią ????,administratorze czemu usuwasz komentarze ??? Czy to negatywne czy pozytywne ? Trochę Obiektywizmu !!!

Marcin Zych
@K ...

A podobno tak dobrze płaca w sarpolu Szczepek ciągle się chwali ile on nie zarabia a w rzeczywistości jak jest?

Pracuję w tej firmie ponad 15 lat. Nie wiem skąd takie opinie negatywne. Wszędzie trzeba pracować i zawsze nadzór jest odgórny. Wypłaty nie wynoszą tak jak ktoś napisał 2100- chyba, że po odjęciu pożyczek :-))))) Praca jest akordowa - więc zależna od produkcji w miesiącu. Ja mam w granicach 2800.

Robert Sz.

Nic takiego nie pisałem to nie mój komentarz i proszę się odemnie (usunięte przez administratora)delikatnie mówiąc ,jeśli ktoś coś do mnie ma to niech mi to powie ,a nie wypisuje jakieś insynuacje a napewno to wyjaśnimy , trochę kultury i odwagi życzę ja się podpisałem a ty potrafisz wypisywać te idijotyzmy ,proponuję natychmiastową wizytę u psychiatry ,żegnam !!! I dużo zdrowia życzę .

Karol

Skoro taka wspanial firma tyle płaci nowym pracowniką to czemu nikt tam nie idzie pracować..(usunięte przez administratora)

@Robert Sz.

Tak mistrz sarpolu zawsze zarabia więcej za podpierniczanie ludzi ..(usunięte przez administratora) Tyle zat tam pracujesz może w końcu się nauczyłeś czegoś więcej czy dalej Krystiana się pytasz o modele trumien...Prosty jesteś jak budowa cepa nic dodać nic ująć.

@Robert Sz.

Szczepkowski pokaż że masz jajka o ile masz i przyznaj się do swego komentarza.Kazdy dobrze wie że to Ty piszesz je ...!Wszystkich potrafisz oczerniać wszyscy są najgorsi tylko ty jedyny mistrz sam w sobie najlepszy jesteś.Dalej Jarkowi (usunięte przez administratora) smarujesz za jego plecami czy coś się zmieniło w tej kwestii u ciebie.Znajac życie to dalej jesteś taka fałszywa szumowiną jak cię znam chodzisz po mieście gadasz głupoty a później to nie Ty

Czy spółka Sarpol zatrudnia pracowników produkcyjnych w tej chwili?

Rafał

Tu w tej kwestii twojego pytania się nic nie zmieniło... (usunięte przez administratora)

Pracownik z Sarpolu!!!!

Pracuję w tej w firmie jakiś czas i się zastanawiam młody bez doświadczenia przychodzi i dostaję więcej niż pracownik z doświadczeniem, pomijając fakt że nie płacą im podatku to i bez tej ulgi miał by więcej!Więc Drodzy Koledzy z Sarpolu nie piszcie głupot że nie wiem ile zarabiacie bo to jest jedno wielkie kłamstwo!Jak będzie potrzebą Podpiszę się swoim Imieniem i kwitkiem z wynagrodzenia ile w rzeczywistości się zarabia !!!Jak już to na lakierni zarabiają o ponad 1000zl więcej niż innych działach więc oni mogą powiedzieć że mają dobrą wypłatę a co do innych to śmiech nie wypłata ....Pora się zwolnić niż tu tkwić całe życie i nic nie mieć .... Coś się kończy coś się zaczyna..... Resztą pracowników to zwykłe płaczki i nic więcej płaczecie a jak możecie to nawet gęby nie potraficie otworzyć tacy twardziele jesteście ze zwykłego Kierownika się boicie ....?To Tylko człowiek,ludzie bez jaj jesteście :-)!!!! Zwykle tchurze i tyle.....!!!!

@Pracownik z Sarpolu!!!!

Hehe 1000 zł wiecej, idz popracuj troche na lakierni to napewno zobaczysz 1000 zł więcej.

...
@Były

A wiesz pracowałem na lakierni i wiem ile miałem na kwitku a ile teraz mam ....

@...

1000 zł więcej a jakoś chętnych do pracy tam nie ma.

@Były

A kto tam przyjdzie jak panuję taka (usunięte przez administratora)atmosfera w firmie ....Gdzie się zwalniają inni co mało zarabiają nawet 200zl gdzie indziej i jest lepiej jak tu za(usunięte przez administratora)zł siedzieć i nerwy sobie z wami szargać ...Gdzie tu jest sens Tylko największe płaczki Sarpolu będą siedzieć płakać narzekać ale nic w swoim życiu nie zmienią Czyż nie płaczki .... Z ..... :-).....!

Xxx
@Były

Kolegów swoich z wioski ściągnij

@Xxx

oni jak słyszą sarpol to wolą puszki zbierać jak tam zdrowie stracić

J...

Obecnie każdy pracownik nie może zarobić mniej niż 3 tysiące ,zmiana nastąpiła przed tygodniem netto ! Ot i cała prawda , soboty wolne są od czasu do czasu rzadko trzeba przyjąć ,atmosfera jak w każdej pracy ,w końcu przychodzisz pracować jeśli nie chcesz daruj sobie ,a (usunięte przez administratora) obrabiają wszyscy wszystkim ,stare lamusy !!!!!

Rafal
@J...

3 tysie to ja w sarpolu przy wszystkich sobotach mam ...????

Karol

To wymagająca firma ?

Jakich pytań można się spodziewać na rozmowie rekrutacyjnej w firmie Sarpol Sp. z o.o.?

Kriss

Ile chcesz zarabiac jak sie zgodzisz za najniższą krajową praca od zaraz!

Tom...

A słoma z butów ci jeszcze wystaje ???? .

Pierot.

Wejść na śniadanie i od razu słychać kto najwięcej szczeka ,ten ma najwięcej do powiedzenia kierownikowi , a potem zwalić na kogoś innego że to niby nie oni , kłamcy i podrzegacze ,koledzy potem wielcy ,hahahaha a on 50 zł im da i się cieszy że po kłucił ludzi .

....

Kurcze a ja podanie do Sarpolu złożyłem ...A po tym co piszą tu ludzie ...Oby nie zadzwonili do mnie z propozycją pracy....Bo będzie wstyd się później przyznać gdzie pracuję gdyż mnie na mieście będą palcami wytykać.Wolę do Rombu iść za te same pieniądze i na miejscu!

Czy wypłacają dodatkowe nagrody w Sarpol Sp. z o.o.?

K...

Nie.

Wrona

Zmienić kierownika Jarusia i bedzie firma super

sprawa tego rodzaju
@Wrona

A kto go zmieni ? Jak im pasuje taki Jarus

jg

mhvjh

Zostaw merytoryczną opinię o Sarpol Sp. z o.o. - Śmiardowo Złotowskie

• Jak się pracuje w Sarpol Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Sarpol Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Sarpol Sp. z o.o.?

Sarpol Sp. z o.o.
1.8/5 Na podstawie 6 ocen.
  • 44
    77-413 Śmiardowo Złotowskie