Opinie o Tivolo Mieczysław Gniot & Romuald Zdrenka sp.j. w Zakrzewo

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Tivolo Mieczysław Gniot & Romuald Zdrenka sp.j.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Tivolo Mieczysław Gniot & Romuald Zdrenka sp.j. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Stolarze

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Tivolo Mieczysław Gniot & Romuald Zdrenka sp.j. w Zakrzewo

Jestem zainteresowana firmą, bo w sieci widziałam ich ofertę dla sprzedawcy, a ja szukam teraz nowej posady. Ale ogłoszenie jest starsze i już nie ma detali, więc tutaj zadam pytania. Taki pracownik pracuje tylko w tygodniu, czy trzeba też pracować w weekendy poza niedzielami handlowymi?

Klient Nowy wpis

Bardzo konkretna i uczciwa współpraca z Panem Romanem. Polecam

Arkadiusz Gałacz Nowy wpis

Niestety te negatywne opinie to prawda, byłem klientem firmy, brak terminowości jeśli chodzi o odstawę daszków drewnianych poźniej chęć rekompensaty ktora tez nie dotarla. Sprawa zakończyła się zwrotem pieniędzy od Tivolo ale dopiero po dzialaniach prawnych widze ze nie tylko ja tak dzialalem wiec zostawie tu numer do pana Szczęśniaka 503-313-318 prowadził on moją sprawę, jakieś doświadczenie z Tivolo już ma może innym klientom też pomoże. Mówcie że od Gałacza w sprawie Tivolo to będzie wiedział o co chodzi ;)

Damian

Lecimy na sezon z pełną parą! !! Super robota

Agata Nowy wpis
@Damian

@Damian, a napisałbyś może jako pracownik, za co chwalisz Tivolo? Za pensję, dobrą atmosferę, czy że możecie dostać wolne, kiedy trzeba? Ciekawe też, czy nie zatrudniają teraz nowych pracowników do pakowania i przygotowania przesyłek. Wiesz?

Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Tivolo Mieczysław Gniot & Romuald Zdrenka sp.j., to podziel się z nami swoimi wrażeniami. W jakiej atmosferze odbyło się spotkanie? Jak oceniasz merytoryczne oraz techniczne aspekty rekrutacji?
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
logo firmy Technik obiektu - Konserwator budynków
Instalator-Service Sp. z o.o.
Irenka

Nie wiem skąd tyle jadu w ludziach, człowiek to człowiek, zaufałam, wiadomo, że róznie bywa ale trzeba być wyrozumiałym w dwie strony. Swoje ogrodzenie mam, pięknie się prezentuje, a bez pomocy sprzedawcy i chłopaków z firmy niczego bym nie zrobiła. Dziękuję za pomoc i polecam

@Irenka

A u mnie sprawa z tym firma będzie miała finał w sadzie. Brak dostawy i kłamanie przedstawiciela handlowego w sprawie jej terminu. Super, ze się Pani udało... Ja niestety nie miała tyle szczęścia została oszukana przez tą firmę i to nie jad, a rzeczywistość

Absolutnie nie polecam współpracy z tą firma. Nierzetelni, nie trzymają terminów dostaw. Wykasowują bez informacji dla Klienta zamówienia. Pan Kamil Zderenka jedyny kontakt firmy z Klientem. Jest nieprofesjonalny, obiera telefon do momentu ustalenia pierwszego terminu dostawy. Po pierwszym terminie, w który dostawa nie dociera kontakt z Panem Kamilem zaczyna być znacznie utrudniony. Zwykle nie odbiera telefonu, nie odzwania, nie odpisuje na smsy, a jak już odbierze kłamie, ze zamówienie wyjdzie jutro. I ustala kolejny termin dostawy, który również nie dochodzi do skutku. I zabawa z Panem Kamilem zaczyna się do początku. Brak możliwości kontaktu z kimś innym brak namiarów innych niż na Pana Kamila. Realizacja zgodnie zamówieniem ( przy składaniu zamówienia) 2 tygodnie. Kontakt telefoniczny realizacja. 4-6 tygodni. Do momentu zbliżającego się terminu dostawy kontakt bez problemowy, po terminie w zasadzie brak możliwości skontaktowania się przedstawicielem handlowym . PO 9 tygodniach dalej brak dostawy. Pomimo ustalonych terminów dostawy. U mnie spraw skończy się w sądzie .

Mam wrażenie, że konkurencja inspiruje do takich wpisów widząc dobre opinie

To nie konkurencja
@Andrzej

Negatywne opinie klientów to prawda i tylko prawda. Przestrzegam przed tą firmą !!!

homarcin

Polecam jeszcze nie udało mi się zawieść na firmie

Izabela

Bardzo miło mi się współpracowało :) Przyznaję nie znma się a otrzymałam od firmy kompletną fachową pomoc, no i zwieńczeńem pracy jest pięknie prezentujące się ogrodzenie. Super!

seba3

Kapitalne wykonanie !!!!! Polecam

Daniel

Polecam, konkretna obsługa

Maja

Próbowałam znaleźć jakieś aktualne oferty pracy firmy Tivolo w internecie ale niestety bezskutecznie :( Czy ktoś z forumowiczów wie może coś na temat możliwości zatrudnienia w firmie? Czy potrzeba jakiegoś nowego pracownika?

@Maja

Lepiej się kontaktować z samym szefem lub panem Kamilem numery są na stronie :)

Filip

Jestem z okolic więc nie wypowiem sie o dostawie gdyż odbieralem sam ale sam produkt jak najbardziej na plus dobrze zapakowany. Sprzedawca pomocny

Jolanta
@Filip

Zdecydowana większość osób, które się tu wypowiedziały poleca firmę Tivolo - w tym także i Ty, co już świadczy o jej profesjonalizmie. Wiem, że zajmują się tam produkcją wyrobów z drewna. A czy coś jeszcze wchodzi w zakres ich usług?

Maria

Jestem zadowolona z usługi zdązyliśmy z robotą przed zima ogrod wyglada super z altana

Łukasz

W sezonie zamowilem zwymiarowany plot zaluzjowy Ewelina - rewelacja. Precyzja co do cm. Malowaniew korzystnej cenie ????

Zleciłem ostatnio budowę wiaty, chlopaki zmietli system. Porządna wiata na lata, a i Panowie bardzo konkretni; Będę korzystać przy okazji ogrodzenia na 100%

pawel87

Jak za taka cene warto poczekac plot super polecam

Joanna

Niestety nie polecam. 22 lipca złożyłam zamówienia na lamelowe płoty- do dzisiaj ich nie mam, a kilkokrotnie otrzymywałam już wiadomości o ich wysłaniu. Przez brak profesjonalizmu w zakresie obsługi niestety moje prace muszę przełożyć już na przyszły rok.

Jarek

W moim przypadku wszystko poszło gładko przy zamówieniu sprzedawca wyjaśnił termin, sprawnie wycenił i dzis moge sie cieszyc pieknym ogrodzeniem

Krzysztof

Korzystałem już z usług Tivolo przy ogrodzeniu teraz przy wiacie jestem zadowolony super chłopaki sprawna robota dla mnie ok

Zostaw merytoryczną opinię o Tivolo Mieczysław Gniot & Romuald Zdrenka sp.j. - Zakrzewo

• Jak się pracuje w Tivolo Mieczysław Gniot & Romuald Zdrenka sp.j.?

Zobacz opinie na temat firmy Tivolo Mieczysław Gniot & Romuald Zdrenka sp.j. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Tivolo Mieczysław Gniot & Romuald Zdrenka sp.j.?

Tivolo Mieczysław Gniot & Romuald Zdrenka sp.j.
  • Leśna 4
    77-424 Zakrzewo

Tivolo Mieczysław Gniot & Romuald Zdrenka sp.j.