Bogdan Grzybowski Usługi Budowlane Bob - Bud

Nidzica

Bogdan Grzybowski Usługi Budowlane Bob - Bud
4 2

Opinie o Bogdan Grzybowski Usługi Budowlane Bob - Bud

Pracodawco! Chcesz wiedzieć ile osób odwiedziło Twój profil?

Coraz większa liczba przedsiębiorstw zdaje sobie sprawę, jak duże może być znaczenie benefitów pozapłacowych dla pracowników. Czy Bob-Bud Usługi Budowlane Bogdan Grzybowski jest takim przedsiębiorstwem?

Adrian

Szkoda pisać esejów. Nie polecam.

Jk

Współczuję ludziom którzy jeszcze dadzą się nabrać oszustowi. Nie jeden laik lub pierwszy lepszy samouk przyłoży się lepiej i bardziej fachowo. Szkoda słów na to że "firma" w dalszym ciągu funkcjonuje. Chyba tylko dlatego że większość ludzi nie dzieli się opiniami lub wstydzi się że dali się oskubać. Nie polecil bym nawet wrogowi. Szkoda również tak obszernego komentarza skoro opinia niżej odzwierciedla wszelkie umiejętności.

Wojciech

Fajtułapa nie polecam

klient

ehh. trzeba było sprawdzić opinie wcześniej. Również nie polecam. Ciężko cokolwiek uzgodnić, brak szacunku dla czasu oraz wytycznych klienta. Również nie polecam.

Gość

Ja również nie polecam tej firmy. Jedna wielka partanina, ściany po remoncie przestały trzymać kąty, płytki w łazience zaczęły odchodzić po kilku tygodniach. ściany po nałożeniu nowych tynków i gipsowaniu wyglądają jak morze podczas sztormu " bo listwy podtynkowe się ruszały" . Nawet drzwi krzywo zamurowali, o obsadzeniu nowych nie wspomnę. Na obietnice poprawek niemożna się doczekać bo szanowny "pan" nie ma czasu i nie odbiera telefonu lub odrzuca połączenie niczym Pan Wiesio z Blok Ekipy :) panowie "pomagierzy" proponowani przez "fachowca" też śmiechu warci - hydraulika przecieka, przewody na oświetlenie o przekroju 2,5 na gniazdka 1,5 mm. Nie wiadomo czy śmiać się czy płakać. Szkoda nerwów , czasu a tym bardziej pieniędzy powinno być dewizą tej pożal się Boże "firmy"

NiePolecam!

Jedna wielka porażka. Brak szacunku dla klienta i jego czasu. Remont ciągnie się miesiącami a na koniec i tak wychodzą same usterki a odpowiedzialności brak. Brak jakiejkolwiek wiedzy i umiejętności na temat tynkowania ścian czy kładzenia glazury o obsadzaniu okien nie wspomnę - fuszerka!!!. Nie odbiera telefonów a w domu wiecznie go nie ma! Jeżeli dacie mu jakiekolwiek pieniądze zapomnijcie że przyjdzie ponownie. Współpraca z nim to jeden wielki koszmar. Szkoda czasu i nerwów . Ktoś nie wierzy? Radzę popytać zanim podejmiecie się na zlecenie czegokolwiek tej osobie. Serdecznie nie polecam.

Zostaw opinię o Bogdan Grzybowski Usługi Budowlane Bob - Bud - Nidzica

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Bogdan Grzybowski Usługi Budowlane Bob - Bud