Opinie o Akord Serwis Agnieszka Dziuba-Strojna w Radom

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Akord Serwis Agnieszka Dziuba-Strojna. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Akord Serwis Agnieszka Dziuba-Strojna na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Akord Serwis Agnieszka Dziuba-Strojna w Radom

Czy w Akord Serwis Agnieszka Dziuba-Strojna możliwa jest wypłata wynagrodzenia w częściach, częściej niż raz w miesiącu?

@Izyda

To teraz sytuacja się zmieniła co do tych umów? Bo w sumie minęło kilka miesięcy od Waszych wpisów? Teraz nowi pracownicy dostają umowę na rok czasu? Jeszcze zapytam o pensję, bo pisaliście, że płacą do końca miesiąca. Można dogadać się na inny termin, przykładowo do każdego 10 dnia miesiąca?

Aleksandra Nowy wpis

Jestem tu bo szukam dla siebie nowej pracy. Firma miała kiedyś rekrutację dla pracownika serwisu sprzątającego. No ale to była stara oferta. Obecnie nadal są wakaty do sprzątania, a może jest komplet? Nie mam doświadczenia w takiej pracy, ale szybko się uczę, nie mam orzeczenia. Dajcie znać, bo nie wiem, czy szukać info dalej czy nie ma po co.

Poznań Nowy wpis

Chcę pracować w Twojej agencji.

Izyda

Wypłata jest co miesiąc do ostatniego dnia miesiąca

Bożena
@Izyda

I zawsze wpływa na konto na czas? Jak są jakieś opóźnienia to powiedz proszę. Przy okazji, można wiedzieć, na jaki okres dają umowę?

Izyda
@Bożena

Nie ma żadnych opóźnień z wypłatami nieraz jak ostatni dzień miesiąca wypada w niedziele to wypłata jest już w piątek na koncie, a z umowami to nie wiem jak teraz jest zależy

Dawid
@Izyda

No to napisz proszę od czego zależy, jaką się dostanie umowę? Czy dają tu od razu umowę o pracę na stałe, czy raczej na czas określony, a może na czas próbny lub zlecenie? Koniecznie muszę to wiedzieć, bo szukam stabilnego zatrudnienia i dobrych zarobków, bo inaczej bank nie przyzna kredytu na mieszkanie.

Izyda Nowy wpis
@Dawid

Panie Dawidzie na razie wszystkie umowy są do końca czerwca, ale jak pana zatrudnia i będzie pan pracował po 1 lipca to umowa będzie na rok czasu ja tak mam

@Izyda

Akord,Art-Clean czy też Smart-jeden pies.Na tym samym rejonie ja mam umowę z art clean,moja współpracownica z akordem,a oboje latamy z koszulkami smarta. Nieważne. Ważne natomiast jest to w jaki sposób wykorzystujecie pracowników (często niezaradnych). Działając jako ZPChr i z tego tytułu pobierając dotacje z PFRONu jesteście zobowiązani do pewnych standardów. Nie ma sensu przytaczać przepisów bo te znacie (od tego prawnicy) Za to przytoczę przyklady(te, które znam i potrafię udowodnić: pomieszczenia socjalne(pakamery)-wiele bez takich"luksusów"jak kibelek.Tak,21wiek,zakład dla niepełnosprawnych,a kobieta przez trzy lata do kubełka.Niewierygodne?To na Struga.Na Sadkowskiej Ja i współpracownica-zero kibelka.Ja mogę tak wymieniać,ale ograniczam się do tego co bezpośrednio widziałem i to co teraz.Teraz z współpracowncą jesteśmy w pakamerze, gdzie nie ma ogrzewania.Za zgodą przełożonego grzejemy prywatnym grzejnikiem i czuję się jak (usunięte przez administratora) Inne rzeczy -rękawice,problem środki czystości,problem Ogólnie wszystko problem. Łamanie kodeksu pracy w tej waszej firmie -codziennosc.Ogranicze się tylko do sezonów. Upalne lato-1 zgrzewka wody(6!butelek) Teraz zima-gdzie posiłki regeneracyjne lub ekwiwalent za nie? W "tytoniõwce", gdzie też wasza firma sprząta tych kodeksowych nakazów w miarę przestrzegacie,bo boicie się ich BHP itp.Ludzi na osiedlach macie w (usunięte przez administratora)

Krystyna

Pomijając większość zarzutów - firma zatrudnia tylko niepełnosprawnych? Z jakąś konkretną grupą? Co do toalet - ktoś to gdzieś zgłaszał może?

nowa
@Krystyna

powino się gdzieś złosić ja zastanawiam czy pracowac tam

Pracownik.
@Krystyna

Do prac fizycznych tylko niepełnosprawnych(umiarkowany stopień). Wiesz,tak skrótowo-żeby spełniać wymogi zakładu pracy chronionej (otrzymywać dotacje z PFRONu)-część Twojej załogi jest niepełnosprawna(w sensie, że na normalnym rynku pracy że względów zdrowotnych są mniej konkurencyjni)fundusz dotuje pensje. Pensje , które płaci zleceniodawca. Odpowiedzi na Twoje pytanie są dwie -jeśli jesteś krewną,lub znajomą królika to tak przyjmują wszystkich. -jeśli jednak nie jesteś krewną,lub znajomą królika to jedynie umiarkowany stopień niepełnosprawności(najlepiej o specjalnym symbolu)

W jaki sposób najlepiej przygotować się do rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Akord Serwis Agnieszka Dziuba-Strojna? Czy kandydat na stanowisko 124- PRACOWNIK SERWISU SPRZĄTAJĄCEGO powinien skupić się na jakichś określonych obszarach swojego życiorysu? Opowiedz nam o swoim doświadczeniu.
Bożena

Cześć, czytam komentarze i ktoś wspomniał, że tam głównie osoby z orzeczeniem pracują. Jakaś grupa ma największe szanse na zatrudnienie czy przyjmują z każdą? Bo czasem pracodawcy preferują od drugiego stopnia tylko.

Radom

Omijajcie to miejsce szerokim łukiem!! Pani z biura jest nie miła, nie kompetentna i bez szacunku do ludzi

Januszka
@Radom

I tu się zgodzę wielmożna pani Ewa nawet na wiadomości nie odpisuje i do tego zwalnia ludzi będących na zwolnieniu. Nie polecam

Wiktoria
@Januszka

W 100% prawda Pani Ewa ignoruje telefony szacunku jej brakuje nie da sie normalnie porozmawiać jest wredna i chamska wysyła niby pity które nie dochodzą

Ilona
@Radom

Piszesz o "pani z biura", czy zajmuje ona jakieś stanowisko kierownicze w Akordzie? Jeżeli Twoim zdaniem nie wywiązuje się dobrze ze swoich obowiązków, czy zgłaszałeś gdzieś tą sprawę?

Ilona
@Januszka

Hej @Januszka, kto został zwolniony na zwolnieniu? Nie wiem w oparciu o jakie umowy jesteście zatrudniani, ale czy w Akordzie nie ma okresu wypowiedzenia?

Radomka
@Radom

Porażka brak szacunku do pracowników!!!! Szkoda zdrowia na tą pracę ...a co ważne pracuje tam 90% osób z niepełnosprawnością i ci ludzie tam idą do pracy a doświadczają mobingu i wykorzystywania.

Małgorzata

Wpisy od pracowników pojawiły się już dawno temu. Prosiłabym o jakieś aktualne informacje co do pracy w Akord Serwis Agnieszka Dziuba-Strojna. Czy na przestrzeni lat się coś zmieniło? Chciałabym się dowiedzieć czegoś o obecnych warunkach jakie są oferowane przez firmę.

rdomianin

Czy prawda jest co pisze owa pani ,ktora tam pracowala? Jak w kazdej plotce jest cos z prawdy tak i wtym cos jest na rzeczy.wiadomo ze firmy olewaj pracownikow,bo jest duze bezrobocie,wiec szybko znajduja nowe osoby,na ich miejsce.To ze jest spadek bezrobocia tak pisz media.a prawda jest inna.Skoro firmy daja dobre warunki pracy placy,dlaczego stale szukaja pracownikow.Logiczne gdyby tak bylo by dobrze nikt,przy zdrowych zmyslach nie zwalnia sie z pracy.A umowy smieciowe dlugo jeszcze beda stosowane.Bo wszystkim sie pracodawcom wydaje ze im wszystko wolno.Szkoda ze tak mysla.Bo jesli pani x czy pan y pojdzie na skarge,predzej czy pozniej go zwolnia.a uderzyc konia to kij sie zawsze znajdzie.Przykre.Pani ktora zle traktuje pracownikow ,sama jest tez nic nie warta.Moze ma klopoty w domu,przynosi je do pracy,proste.Z tego co wiem sama Wlascicielka jest ok,mialem okazje z nia rozmawiac.A p.w Jankowicach powinna sie zwolnic skoro nie potrwafi kierowac ludzmi

józef
@rdomianin

nie da się ukryć tak niestety jest....

Patryk

Witam wszystkich z wiadomosci ktore otrzymuje od pracownikow firmy Akord Serwis nie sa zadawalajace.Z przeprowadzonymi rozmowami pomiedzy pracownikami firmy z Tarnowa Podgornego sa skargi miedzy innymi na brak wolnego ktore sie nalezy pracownikowi miedzy innymi na wizyte u lekarzta itp moglbym wymieniac tutaj wiele innych spraw. Z najwieksza krytyka spotkalem sie miedzy innymi na karygodne i wrecz obojetne podejscie kierowinika firmy w Tarnowie Podgornym ktorego moim zdaniem zbyt dlugo grzeje posade w firmie mowa tutaj o Pani A.K w zadnej firmie nie szlyszalem jeszcze takich slow na temat kierownika jak w tej.Moim zdaniem i prosze wziasc to pod uwage jest zbyt pewnosc siebie oraz falszywa w stosunku do pracownikow frimy.Jezeli Panstwo zlekcewazycie to o czym tutaj pisze bede zmuszony zglosic sprawe do Wyzszej Instancji mowa tutaj o Inspekcji pracy wiec moja prosba brzmi nastepujaco prosze o zmiane Kierownika w firmie Akord Serwis w miejscowosci Tarnowo Podgorne jezeli tego Panstwo nie dokonaja wtedy tjw bede zmuszony przekazac sprawe do wyzszych sluzb poniewaz taka osoba jak Pani A.K nie powinna zajmowac sie tego typu sprawami i powiem krotko nie nadaje sie do tego wiec prosze o pozytywne rozpatrzenie opini w przeciwnym razie zglaszam do Inspekcji Pracy sytuacje ktora ma miejsce w firmie.Pracownicy firmy po rozmowie stwierdzaja ze pracuja pod wielka presja i boja sie o strate pracy przez kaprysy Panie A.K z firmy Akord serwis w Tarnowie Podgornym.pozdrawiam

Ruda

Witam Pracowałam Akord-Serwis tylko 2 miesiące nie w Radomiu ale Jankowicach ImperiaTabaco Tam P.Agnieszka ma punkt firmy, Kierowniczką która się głównie zajmuje Jest p. Sława.M Na Początku Gdy Zostałam Przyjęnta pani (S )wydawała się spoko babką ale długo nie trwało pokazała swoje Obliczę . Wszystkich pracowników traktuje jak śmieci co kolwiek się do niej mówi ma to w D___E nikogo nie Lubi Wszyscy Pracownicy Są Dla Niej DEBILAMI Poniża Wszystkich Niema Szacunku Do Ludzi A Tym Bardziej Pracują Tam Osoby Starsze. Każdego Obgaduje - Potrafi udawać przy p.Agnieszce miłą kierowniczkę ale to tylko jest gra . Obiecuje umowy o pracę a daje umowy zlecenia śmieciowe . Każe sprzątać ale oszczędnie co do środków trzyma klucz przy dupie nawet nie ma dostępności do środków bo co chce się kluczyk od magazynku to jej nie ma bo popija Kawusie z Kumpelką p.(A) albo pali papieroski palarniach Nic nie widzi poza czubkiem swojego nosa . Nie dba o środki brak rękawiczek czego kolwiek jak tu pracować oszczędnie przy takiej dużej firmie . Pracujemy od pon-pt weekendy są dodatkowe za które oszukuje a gdy komuś KAŻE przyjść a osoba stawi się że Nie przyjdzie Szantażuje Że Zwoli . Ludzie którzy pracują już kupę lat mówią że jeszcze tak źle nie było ale nikt się nie odezwie bo boją się .Są wiekowi do emerytury mają bliżej niż dalej Więc wiadomo o co chodzi. Szkoda Gadać Jeszcze Nigdy Nie Pracowałam Na Tak Złych Warunkach !!!!!!!!!!!!!!!!

Zostaw merytoryczną opinię o Akord Serwis Agnieszka Dziuba-Strojna - Radom

• Jak się pracuje w Akord Serwis Agnieszka Dziuba-Strojna?

Zobacz opinie na temat firmy Akord Serwis Agnieszka Dziuba-Strojna tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Akord Serwis Agnieszka Dziuba-Strojna?

Akord Serwis Agnieszka Dziuba-Strojna
  • Wrocławska 8