Opinie o Biuro Handlowo Usługowe Vigor Sp. z o.o. w Poznań

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Biuro Handlowo Usługowe Vigor Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Biuro Handlowo Usługowe Vigor Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy sprzątające
Firmy sprzątające Poznań

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Biuro Handlowo Usługowe Vigor Sp. z o.o. w Poznań

0bserwatorka

Witam. Pozwalam sobie na wystawienie opinii Pani Beacie zatrudnionej w Pąństwa Firmie na stanowisku Koordynatora. Według mojej znajomości osoba pracująca jako Koordynator oprócz udzielania pracownikowi wsparcia w realizacji powierzonych mu zadań , powinna również cechować się szczególną empatią zatrudniając osoby niepełnosprawne. Jestem świadkiem lekceważącego traktowania pracownicy, przekazywania jej wszelkich informacji przez osoby trzecie. Nagminne było celowe nieodbieranie telefonów a kontakt esemesowy po godzinie 15stej był stanowczo zabroniony gdyż Pani Beata ma wówczas czas dla swojej rodziny. Kiedy pojawiły się pierwsze uwagi do wykonywanej pracy w sposób niewłaściwy bardzo mnie to zaskoczyło gdyż niejednokrotnie zostały pokazane mi zdjęcia, które wręcz ukazują sumienne wykonywanie swoich obowiązków. Nawet jeśli pracownica miała problem aby wykonać swoją pracę w określonych godzinach to z kolei nie było żadnym problemem pozostanie po godzinach , gdyż nie kolidowało to z godzinami placówki. Przekazywanie pracownikowi o tym, iż ma iść na urlop o godz.10.oo przed rozpoczęciem pracy o godz.12.00 przez osobą trzecią a następnie ma zabrać swoje rzeczy jest po prostu karygodne. Pani Beata w sposób chamski wykorzystuje niepełnosprawność pracownicy , nie stosując się przy tym do przepisów prawa pracy. Bardzo proszę o adekwatne ustosunkowanie do przedstawionej przeze mnie opinii.

@0bserwatorka

Coś słynna ta pani Beatka. Jeśli tak się zachowuje to moja rada jest taka, po uprzednim poinformowaniu tej pani włączyć kamerkę i nagrywanie w telefonie i nagrać takie zachowanie oraz poinformować szefa. Rozumiem , że te zdjęcia robione są bez poinformowania pracownika , to jest karalne. Może ta pani nie nadaje się na to stanowisko , niech sama pokaże co potrafi. Jeśli szef nie pomoże poinformować Inspekcje Pracy. Wszystko to w sytuacji , że jest to prawda. Pracownik nie przychodzi do pracy po to, żeby ktoś go tak traktował.

Czarek

Dziwne te opinie bo firma jest dobrym pracodawcą a tu parę osób chce odwrócić wszystko?

@Czarek

Prawdą jest co pisze większość. Pan Krzysztof ma za dużo na głowie i co koordynatorka przekaże w to wierzy.Szkoda, gdyby nie p. Magda może pracowałabym w firmie. Pozdrawiam. Odnośnie wynagrodzenia to zawsze było na czas.

Ktoś

Witam ta firma przechodzi sama siebie niedosyc że ludzie piją w pracy to jeszcze pracownica która prawdopodobnie pracuje w ekipie sprzątającej na terenie stomatologi w poznaniu chodzi nonstop naćpana i wogule jak taka firma może się dopuścić do takiej zeczy chyba dawno firma nie miała kontroli a przy dała by się żeby inspekcja pracy odwiedziła szefa bo skoro szef nie reaguje że ludzie chodzą pod plusem i jesze naćpani to bardzo zle że nie potrafi porządku zrobić z tym wszystkim

Mis
@Ktoś

Dokladnie firma masakra pracownicy pijaki i (usunięte przez administratora) i wszystko na czarno praca takie firmy powinlo sie zamykac odrazu

Znajoma Nowy wpis

Nie polecam firmy vigor a w szczególności koordynatora Beaty kobieta wykorzystuje pracownika do cna za zastępstwo nie płaci póki robisz co chce jest ok jesli jej się przeciwstawiisz to już jest problem robi wszystko żeby się ciebie pozbyć o urlop trzeba się prosić bo nie ma ludzi na zastępstwo jesteś chory to wydzwania że masz przyjść do pracy i nie obchodzi jej to że masz temperaturę u tej baby liczą się tylko łapy do roboty nie człowiek.

Znajoma Nowy wpis
@Znajoma

Która firma sprzątająca jest ok. Każde firmy wykorzystują. Ja pracuje w innej firmie imam kordynatora który kłamie (usunięte przez administratora) i wykorzystuje.

Czy pracownicy w Biuro Handlowo Usługowe Vigor Sp. z o.o. dogadują się między sobą?

0bserwatorka

Bez
@0bserwatorka

Pani Doroto weź się za pracę a nie (usunięte przez administratora) na placówce na której pracujesz i zmień swe zachowanie w stosunku do kolegów i przedłożonych z pracy

572917 Nowy wpis

Czarek

Strzelec 27
@Czarek

Panie Czarku , w zupełności się z panem zgadzam. Pracodawca jest człowiekiem. Rozumie i pomoże. Ciężko takiego drugiego znaleźć.Pozdrawiam.

@Strzelec 27

A jaki jest powód tego, że na GoWork i w necie jest taka cisza o Vigor? Jak ich kondycja? Są tam teraz jakieś przyjęcia dla kobiet?

@Czarek

Aplikowałeś do firmy Biuro Handlowo Usługowe Vigor Sp. z o.o.? Czy jej przedstawiciel się z Tobą skontaktował? Czy udało Ci się przejść do kolejnego etapu rekrutacji? Jeśli tak: jak przebiegała rozmowa kwalifikacyjna?
logo firmy Pracownik w Dziale Technicznym ds. technicznych
Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Włochy m.st. Warszawy
logo firmy Agent nieruchomości
Sokółka
Successio Sp. z o.o.

Czy istnieje możliwość rozwoju w Biuro Handlowo Usługowe Vigor Sp. z o.o.?

Czy Biuro Handlowo Usługowe Vigor Sp. z o.o. ma ściśle ustalone godziny pracy?

Tol

Totalne dno praca na czarno a ta pani na UAM w Poznaniu pani Beata szurnięty baba

Ktoś

szef
@Ktoś

Dziękuję za opinię , choć trochę błędów ortograficznych jak na tak krótkie wypracowanie , liczy się szczerość. Pytanie tylko brzmi: oskarża pani firmę , czy wydaje pani opinie o firmie na podstawie (usunięte przez administratora) społecznej pojedyńczych osób? To Wy pracownicy jesteście obrazem społecznym i wizerunkowym , dziś w Vigorze , jutro w innej firmie , często bez umów i w ten sposób tworzycie wizerunek firm. Nie mniej każda opinia się liczy , dlatego porządnych zapraszam do pracy w firmie - nie (usunięte przez administratora) , nie na śmieciówki tylko na umowe o pracę.

Olga
@szef

Pan jest właścicielem tej firmy? Może Pan się odnieść do zarzutów o stosowanie używek na terenie zakładu pracy?

Mis

Czykita4

Witam ,czy ktoś z Poznania moze napisać coś o firmie Vigor ,jaka jest ,Jaki jest Pan Krzysztof i Pani Magdą koordynatorka

Swba
@Czykita4

Współpracuje z firmą vigor od paru lat i nie słyszałem złych opinii o tej firmie. Przeważnie wypisują ci którzy nic nie robią a firma musi ich zwolnić. Krzysztofa znam i wiem że to człowiek dobry jeśli chcesz pracować i dodatkowo zarobić to gorąco polecam

Darek 1973

Pan Urbanek to osoba która wykorzystuje i oszukuje pracowników taki (usunięte przez administratora) w garniturze ale się pomylił i przegrał

Urbanek
@Darek 1973

Dłużniku pieniądze zgarnął ci komornik , i dlatego nie wiesz , kto oszukuje , natomiast biorąc pożyczki trzeba je spłacać . Urbanek zrobił to za ciebie , a tu bzdury opisujesz , kłamiesz . Nie przystoi być takim tchórzem i internetowym cwaniakiem , bo wiemy kim jesteś, a więc mów , pisz prawdę.

Tom
@Urbanek

Widać że jest Pan granatem od pługa oderwany ale czego się spodziewać skoro ojciec był kmiot to i synalki są kmioty

Hej! Jakie macie opcje rozwoju w firmie?

Olek

Firma duzo obiecuje zachowanie ptzelozonych negatywe do pracowika nie placa za urlopy nie oplaca skladek oszukuja na godz nie polecam pracy w tej firmie

@Olek

W zupełności się zgadzam. Pierwszy m-c jest dobrze , później tak jak przedstawił Olek. Pozdrawiam . Niech inni mają się na baczności.

Jakub
@strzelec54

Fajnie że podzieliłeś się swoimi przemyśleniami na temat Biura Handlowo Usługowego Vigor. Czy możesz powiedzieć jakie wymagania są tu stawiane przed pracownikiem i czego konkretnie wymaga szefostwo?

Wojciech

Czy bardzo zmieniły się warunki pracy po ogłoszeniu, że mamy w kraju stan epidemii?

robson42

Ten zakład to jedne Wielkie (usunięte przez administratora) krętacze nie przestrzegają prawa pracy należą do platformy obywatelskiej nie boją się niczego sądów ,pipów itp. Ale nie odpuszczę im dopuki nie dostaną takiej kary grzywny że po pamiętają

kychu46

Firma do kitu dla nich pracownik to zwykły śmieć , wynagrodzenie najniższa i nie zawszę na czas pewnie biurze za mało ich siedzi że słabo im idą sprawy pracownicze lub pracują tam osoby nie kompetentne że wszystko jest z bardzo dużym opróżnieniem ,urlopu niema bo niechcą dać a na dodatek łaskę robią żeby za niego zapłacić . Zakład omijać dużym łukiem.

anus

Firma ok do puki pracujesz ,po wygaśnięciu umowy mają byłego pracownika w dupi... O świadectwo pracy trzeba się prosić do 3 tygodni po ustaniu zatrudnienia a ekwiwalent za zaległy niewykorzystany urlop nie zapłacili sprawa zgłoszona do PiP

Wiesław

Witam,proszę o opinie i jakieś świeże informacje na temat firmy Vigor.Wiem że obstawiają urzędy państwowe takie jak sądy prokuratury i zusy.Chodzi mi o Woj lubuskie,czy płacą na czas czy z umowami jest ok .Napiszcie jaka jest sytuacja

Lubis

Ta firma ostatnio wygrała przetarg na ochronę za Inowrocławiem na jednych z nich jest zatrudniona osoba która sięga po alkohol i pracuje na obiekcie w janikowie. Każdy się napewno zastanawia skąd ja to wiem osóba nazywa się W W tą osobą pracowała na kilka obiektach w innych firmach ciągle nie pasowało zwalnial się powód że niechciala mu sie przyjść do pracy na jednym obiekcie z innej firmy która chroni w Inowrocławiu spokojny obiekt pkp właśnie ta osoba przyszła pod wpływem alkoholu dodam również, że w plecaku miała 4czteropak żeby nie pracownika pkp czujność to ta osoba do końca służby by tak pełniła. Została powiadomiona policja gdy facet dmuchnol w balonik miał prawie 2,5 promila alkoholu. Podwładny który przyjmował tego faceta on dowiedział się od swojej koleżanki że taka sytuacja była na obiekcie pkp w Inowrocławiu. I teraz zadaje sobie pytanie czy to jest normalne że taka firma jak vigor zatrudnia pijakow oraz alkoholików czy pan dyrektor czy nawet prezes firmy tylko patrzy ile mu cyferek się zmienia na koncie. Otóż panie prezesie zwracam się do Pana żeby szanowny Pan zainteresował się Pan swoim interesem bo traci Pan renomę swojej firmy a na tym rzecz nie polega. Ktoś kto prowadzi działalność gospodarczą ochrony mienia w branży ochroniarskiej trzeba dbać o swoje interesy nawet częste kontrolę zainteresowania mimo że ma Pan napewno od tego ludzi. Ale trzeba też zainteresować się swoim biznesem. Wiem że pan zarabia na osobach niepełnosprawnych ale to nie chodzi tylko o zysk nikt i napewno Pan jako właściciel firmy nie wiem że zatrudnienie osoby niepełnosprawnej wiąże się z dużą odpowiedzialnoscia a zatrudniencie jakiegos p. Henia który nazywa się kierownik ochrony a tak naprawdę ma to gdzieś. I na koniec powiem coś uważam że taka firma jak vigor która pcha się w kujawsko pomorskie a nie mają zatrudnionych osób na stanowisku przedstawiciel firmy który będzie brał odpowiedzialność za te osoby i z doświadczeniem a nie brać tylko ludzi z ulicy. I dawać im pałeczkę zarządzania ludźmi a mimo to że taka osoba jaka jest p. D. L podejrzewam że ma pierwszy raz dotrzynienia w branży ochrony mienia ja na Pana miejscu temu Panu bym nie dał mojego psa na wyprowadzenie a o dopiero zarządzaniem ludzi i zwłaszcza osobami niepełnosprawnymi. Pozdrawiam firmę krzak vigorek

PRACOWNIK
@Lubis

Do LUBISA .Panie kolego twoje wywody są bardzo przykre i nie uzasadnione,pełno w nich błędów ortograficznych i stylistycznych. Osoba która to pisała ma mało wiedzy na temat Ustawy o Ochronie Osób i Mienia,po prostu mniej niż zero.Niech ta osoba się zastanowi nad swoją sylwetką i postępowaniem. Proponował bym na początek do szkoły i zrobić licencję.Oraz kupić sobie psa i go wyprowadzać a nie inne osoby krytykować.Z tego co mniemam wpisu dokonała osoba niepełnosprawna i niech tak zostanie.

lubis
@PRACOWNIK

Szanowny panie ja w tej Branży siedzę 20 lat i prowadzę działalności ochrony mienia i znam ustawy dot ochrony osób i mienia państwa firma nie wiadomo skąd i poco zasiada rynek kujawsko pomorski mimo bardzo negatywnych opinii na wasz temat słyszałem przykre jest to że osoby niepełnosprawne wobec firmy Vigor są wykorzystywane do maximum co najciekawsze to że waszym piorytetem jest że wystawiacie oferty przetargowom za śmieszne niskie stawki a potem szukacie jeleni do pracy bo wasza firma krzak nie potrafi zadbać o swoich pracowników . Przykre jest to że zatrudniacie pijaków i alkoholików nie sprawdzając czy osoba nie ma problemów zwłaszcza gdy ten pan którego opisywałem wcześniejszej treści ma problem z alkoholem oraz ma zaburzenia psychiczne kilka krotnie starał się aplikować do mojej firmy o przyjęcie go na stanowisko pracownik ochrony niestety nie zatrudniłem tego pana ponieważ znam jego bardzo dobrze historię życia . Czy pana zdaniem będąc zatrudniony w innej firmie i przyjście do pracy pod wpływem alkoholu jest to normalne no to wielkie gratulacje z wiedzy o ustawę o ochronie osób i mienia ponieważ to pan powinien się do szkolić a nie w moim kierunku kierować słowa że ja nie znam ustawy o ochronie osób i mienia . jak ja zaczynałem prowadzić swoja agencje ochrony to pan srał w pampersy i ssał pan mamusi cycusia więc niech pan tu nie krytykuje ani nie wymądrza się bo panu słoma z butów wychodzi . Żal mi pana będąc pracownikiem takiej firmy jaką jest firma Vigor

Magdalena

Jak w tym momencie wygląda aktualna sytuacja Vigor Biuro Handlowo-Usługowe Krzysztof Urbanek. Czy na przestrzeni ostatnich miesięcy zmieniło się coś w kwestii warunków zatrudnienia? A może jest coś, co warto poruszyć na forum odnośnie aspektów zatrudnienia w tym miejscu? Wszystkie nowinki z życia firmy będą mile widziane z perspektywy osób, które zastanawiają się nad aplikowaniem do tej firmy.

Magdalena

@bolek38 A jak długo jesteś zatrudniony w Vigorze? W trakcie podpisywania umowy chyba widziałeś, za jaką miesiączną kwotę będziesz pracował. Piszesz, że firma nie płaci najniższej krajowej - a zgłosiłeś ten fakt jakimś wyższym instancjom? Uważam, że należałoby zacząć właśnie od tego.

Buuu
@Magdalena

Napisz ze zrozumieniem pysiaczku.Buuu.

Zostaw merytoryczną opinię o Biuro Handlowo Usługowe Vigor Sp. z o.o. - Poznań

• Jak się pracuje w Biuro Handlowo Usługowe Vigor Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Biuro Handlowo Usługowe Vigor Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Biuro Handlowo Usługowe Vigor Sp. z o.o.?

Biuro Handlowo Usługowe Vigor Sp. z o.o.
  • Czernichowska 28
    61-334 Poznań

Biuro Handlowo Usługowe Vigor Sp. z o.o.