Opinie o Piotr Walicki Triomedix & P i K.J w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Piotr Walicki Triomedix & P i K.J. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Piotr Walicki Triomedix & P i K.J na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Piotr Walicki Triomedix & P i K.J w Warszawa

Mariusz Nowy wpis

Serio dostaje się tu do ręki więcej niż ma się na umowie? Ktoś zostawił taki komentarz. Ma nadzieję że teraz kasa się zgadza i na konto idzie tyle co ustalone, a nie że jest zaniżane. Powiedzcie jak jest?

Monia Nowy wpis
@Mariusz

Tylko się cieszyć że płacą więcej.

Jony

Firma w której tatuś zrobił córeczkę kierownikiem która nie ma pojęcia o sprzątaniu a co dopiero mówić o jej kulturze osobistej dziewczyna nie potrafi nawet o siebie zadbać . Nie polecam współpracy z córeczka p. Piotra .

Córka Nowy wpis
@Jony

Chciałabym poznać Cię kim naprawdę jesteś, że masz czelność mnie w ten sposób oczerniać dając taką opinię firmie.

Prywatny

Może i ja zostawię swoją sugeste. Może odopwie nam pracownik , który to dodał tak lśniący komentarz???? Czemu nie dodasz że -nie dostawaliście premii -nie mieliście szkoleń - wasze urlopy były nieopłacalne bo dostawaliście wtedy tyle co na papierze a nie to co miesiąc do ręki -odniezanie budynków po godzinach pracy i weekendy nawet wam nie dopłacano. Czekam na odpowiedź

Antoni
@Prywatny

Przypuszczam po Twoim wpisie, że mimo wszystko masz jakąś wiedzę związaną z tym pracodawcą. Fajnie by było móc coś z Twojej strony ustalić, dlatego może na dobry początek napiszesz, czy rzeczywiście to prawda, że osoby zatrudnione w firmie są zobowiązane do tego, aby pracować w weekendy?

Pracownik Nowy wpis
@Prywatny

Co za bzdury wypisujesz ??? Skad masz takie informacje ktore nie sa prawda ? Nie oczerniaj jesli nie masz pojecia !!!

Karol

@anonymous, możesz podać więcej konkretów dotyczących pracy? Jakie stanowisko zajmujesz? Czy poza podstawowym wynagrodzeniem istnieje możliwość uzyskania premii? Jaki rodzaj umowy jest podpisywany z pracodawcą? Czy w firmie panuje przyjazna atmosfera, a zatrudnione osoby mają szanse na rozwój poprzez system szkoleń?

Czy zechciałbyś podzielić się z nami wrażeniami ze spotkania rekrutacyjnego w firmie Piotr Walicki Triomedix & P i K.J? Jak oceniasz poziom trudności oraz atmosferę spotkania? Z chęcią dowiemy się wszystkich niezbędnych szczegółów dotyczących przebiegu rekrutacji.
logo firmy Pielęgniarek/Pielęgniarzy
logo firmy Nauczyciel do Przedszkola Ziarno

Z tego co wiem to nie mial pan do czynienia z firma panie Adrianie Jarosz wiec ta opinia ktora pan dodal jest niestosowna i zbedna.

@321

Jako przedstawiciel Firmy informuję co do krytycznego skomentowania przez P.Johny ( Adrian Jarosz) który nie ma pojęcia o funkcjonowaniu Firmy Sprzątającej oraz wiedzy - doswiadczenie Firmy od 11 lat w tym pracownicy którzy pracuja od istnienia firmy to chyba świadczy o pozytywnym dzialaniu i funkcjonowaniu.

@Piotr

Jako pracownica Pana Piotra moge polecić pracodawcę z całego serca. Współpracuje z Panem Piotrem od lat jako pracownik jestem bardzo zadowolona ze trafil mi sie taki pracodawca. Wynagrodzenie jest bardzo zadowalajace a ja dzieki podejściu szefa do pracownika z checia ide do pracy kazdego dnia. Pełen szacunek do pracownika. Proste warunki i poszanowanie przeklada sie na nasza pracę, to my pracownicy jesteśmy wizytowka firmy i dzieki takiemu pracodawcy dajemy z siebie wszystko. P

Loki

Witam. Wtrącę własną opinię o Firmie P.Piotra. jako że mieszkam w jednym z wielu budynków w których prężnie działa firma sprzątająca jako zarząd jestesmy bardzo zadowoleni z usług jakie oferuje firma P.Piotra a także kiedyś z czystej ciekawości zapytawszy szefa w.w firmy o środki czystości jakie są używane do prac, będąc zachwycony pieknymi zapachami płynów i innych środków czystości, firma jak najbardziej godna polecenia używająca tylko profesjonalnych środków i maszyn co świadczy piekny zapach i lśniąca posadzka w podziemnym parkingu. GORĄCO POLECAM WSPÓŁPRACĘ Z P.PIOTREM !! Oby tak dalej.

Zostaw merytoryczną opinię o Piotr Walicki Triomedix & P i K.J - Warszawa

Piotr Walicki Triomedix & P i K.J
  • Złotopolska 15 lok. 5
    03-567 Warszawa

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w styczniu 2024r.

2. pracuj.pl 3 349 188
  4. olx.pl 2 874 042