Pogotowie Sprzątające Clean Service s.c. Maciej Bem Daniel Małek

Adres: Gabrieli Zapolskiej 16 lok. 28, 41-218 Sosnowiec

NIP: 6443429857 REGON: 241208722

Pogotowie Sprzątające Clean Service s.c. Maciej Bem Daniel Małek

Opinie o Pogotowie Sprzątające Clean Service s.c. Maciej Bem Daniel Małek

Masz jakieś informacje na temat firmy Clean Service S.C. Pogotowie Sprzątające Małek Daniel? Wiesz jak odbywa się proces rekrutacyjny i czy atmosfera pracy jest dobra? Czekamy na Twoją opinię!

Zostaw opinię o Pogotowie Sprzątające Clean Service s.c. Maciej Bem Daniel Małek - Sosnowiec

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

Zachęcamy do podzielenia się swoimi pozytywnymi wrażeniami na temat pracodawcy.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Pogotowie Sprzątające Clean Service s.c. Maciej Bem Daniel Małek