Sala Bankietowa Sonata

Wiewiórów

Opinie o Sala Bankietowa Sonata

prox

jest to nie tylko sala bankietowa, ale i okolicznościowa, że tak to ujmę i mają naprawdę bardzo dobry catering i rozwiązanie nagłośnieniowe

śub

poszukuje sali na własny ślub, któy ma odbyć się pod koniec tego roku. dokładny termin jeszcze nie jest znany ale tutaj to nie istotne. Chciałbym siędowiedzieć czy dobre oceniacie tę salę bankietową oferowaną przez tą firmę. Czy jest ona na tyle przestronna, żęby zmieścić wszystkich gości weselnych.

panna brukselka

cześć wszystkim, właśnie z lekkim poślizgiem ale z wyróżnieniem ukończyłam uniwerek na marketingu i promocji. mam szalenie kreatywny umysł i wielką wiedzę - czy w takim razie mam szansę na jakioekolwiek zatrudnienie z takimi kwalifikacjami na zatrudnienie w Sala Bankietowa Sonata?pozdrawiam serdecznie

IKA

Nie wiem jak z Wami ale ze mną nikt nie ustalał przekrajanych kotletów... proponuję żeby właścicielka poszła po rozum do głowy- bo obiecuje gruszki na wierzbie, a jeśli chodzi o sprostowanie płatności- to połowę płaci się przed weselem a drugą po, absolutnie nie polecam więc ostrzegam przed pazernością właścicielki

rafaum

Jestem zaszokowany tyloma negatywnymi komentarzami pod adresem zarówno włascicielki jak i obsługi. Wesele mojej siostry odbyło się niemal perfekcyjnie, porcje były wręcz za duże a już o wiejskim stole absolutnie nic złego nie mogę powiedzieć. Jakośc obsługi stała na najwyższym poziomie, kelnerzy momentami aż za często pytali czy czegoś nam nie brakuje (za co oczywisty plus). Ogólnie nie ma się do czego przyczepić, dania przygotowane z dbałością o najmniejszy szczegół, toalety czyściutkie, grill na poprawinach to po prostu bajka! Z całym sumieniem polecam :) Pozdrawiam Rafał

Dorota

Tak tez tam bywam i wiem, ze schabowych nigdy nie bylo w menu. Dobre :) bo to jawna prowokacja.Nieźle - ludzie to wilki - jak juz ktos powiedział...

Zosia

W tym czasie obslugiwalam ta impreze i po pierwsze nie bylo schabowych, a pieniadze zawsze sa brane po imprezie.Moze to nie chodzilo o ta sale.Odnosze wrazenie ze to jakas prowokacja.A to dopiero zenada.Poza tym jak ktos ma za malo pieniedzy zeby goscic ludzi w takim wymiarze to powinien zrobic impreze w domu a nie dzialac na szkode innych.

Lena

Mysle, ze te wypowiedzi negatywne sa z kosmosu. Bylam widzialam i zupelnie sie z tym nie zgadzam.

zawiedziona

sala ładna-ale właścicielka straszna [usunięte przez moderatora] .Mydli oczy a co do czego wszystko wychodzi w praniu .Co ona sobie wyobraża ze ludzie są ciemni .Myśli ze wszystkie rozumy pozjadała .Sądze ze urząd skarbowy powinien się wziąć za [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] e. Jest to nie wyobrażalne ze za zorganizowanie imprezy pieniądze bierze z góry przed impreza tak naprawdę kupuje się kota w worku za duże pieniądze i nie wiadomo co dostaniesz .I możesz szukać wiatru w polu.

niezadowolona

Byłam,płaciłam i nikt ze mną nie uzgadniał krojenia kotletów na pół,schabowe trochę większe niż \"pięć złotych\" Ciasto zapakowane w pudełka ozdobne - sześć małych kawałeczków 14 zł a w rzeczywistości nie warte było nawet 5 zł ŻENADA !!!!!! NIE POLECAM !!!!!!!

Mika

Byłam dwukrotnie na tej sali,raz jako gość a następnie zdecydowałam się na zorganizowanie własnego przyjęcia i jestem bardzo zadowolona.Obsługa super,dania gorące również a wpis cyt."kotlety podawane do obiadu pokrojone na pół-żenada" zupełnie nie na miejscu,kotlety de volaille wielkości dłoni,owszem przekrojone (po wcześniejszym uzgodnieniu) ale przynajmniej wiemy czym są nadziewane,a na temat właścicielki też nie mogę nic złego powiedzieć,wszystko wyjaśnia,cena ustalona przed przyjęciem nie rośnie podczas końcowego rozliczenia,dlatego szczerze polecam.

Zgadzam się z opinią! Nadal czuje niesmak jak sobie przypomnę tą...Panią właścicielke całą, obiecuje przed weselem złote góry... a na przjęciu okazuje sie że są braki na stołach i w portfelu. A po poprawinach do zebrania jakies sałatki.. bo mięsko widocznie wyparowalo albo nóżek dostalo. Pani wlaścicielka jest chytra więc na wszystkim oszczedza, a tak się nie dorobi... Przy cenie około 300zł od osoby na dwa dni, mogła by sie bardziej postrać.

ika

Sala bardzo ładna i naprawdę robiąca wrażenie, ale w żadnym razie nie mieszcząca 150 osób. Obsługa nie spełniająca swojej roli- powolna -zanim wszyscy otrzymali dania pierwsi goście kończyli już konsumować- kelnerzy składający się z uczniów pobliskich szkół w żaden sposób niewykwalifikowani. Porcje małe- kotlety podawane do obiadu pokrojone na pół-żenada. Cena nieadekwatna do jakości i ilości. Bardzo drogo. Właścicielka przed imprezą mydli oczy. Jedyna rzecz jaka mnie nie zawiodła to tort i ciasta bardzo pyszne. Drugi raz nie zdecydowałabym sie na organizację przyjęcia w tym miejscu.

lola

Sala bardzo ładna Zastawa bez zarzutu,ciasta bardzo smaczne Obsługa taka sobie,niby mieli być kelnerzy z Łodzi a byli mieszkańcy okolic - nie nadążali z podawaniem dań-jak pierwszy stół kończył posiłek to ostatni dopiero dostawał: zbyt mała obsada !!! I KUCHARZ Z WARSZAWY-uhaha Dania obiecywane przez właścicielkę nie miały pokrycia z rzeczywistością-małe porcje,twarde mięsa,wiejski stół bardzo skromny za tak ogromne pieniądze i te resztki ze stołu do zabrania-żenada!!!!! Na poprawiny miały być świeże potrawy a było to co na weselu tylko w miejscu gdzie było naruszone dodana była dekoracja,sałatka warstwowa z kurczakiem na poprawiny była zmieszana i zasypana świeżą kapustą Cały tort i kawałek drugiego też poszedł na bok Po weselu dowiadywałam się od gości jak widzieli w nocy ludzi wynoszących z zaplecza ciężkie pakunki - na pewno nie byli to goście weselni !!!!! takim postępowaniem właścicielka nie zyska sobie dobrej renomy,jeśli płacimy kilkadziesiąt(ok.60)zł. drożej niż w okolicy to chcielibyśmy być zadowolona - a niestety nie jesteśmy

Zostaw opinię o Sala Bankietowa Sonata - Wiewiórów

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Sala Bankietowa Sonata