Przedsiębiorstwo Usługowo-Wykonawcze Ekoprojekt Sp. z o.o.

Ostrołęka

Przedsiębiorstwo Usługowo-Wykonawcze Ekoprojekt Sp. z o.o.

Opinie o Przedsiębiorstwo Usługowo-Wykonawcze Ekoprojekt Sp. z o.o.

Pracodawco! Chcesz wiedzieć ile osób odwiedziło Twój profil?

były

Firma jest skończona, pensji nie płacą (bardzo niskiej poza tym), a właściciel zakłada kolejną, reszty nie trzeba pisać

Wiesz co aktualnie dzieje się w firmie Ekoprojekt Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Usługowo-Wykonawcze? Podziel się z nami tą wiedzą i dodaj swoją opinię.

Zostaw opinię o Przedsiębiorstwo Usługowo-Wykonawcze Ekoprojekt Sp. z o.o. - Ostrołęka

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Przedsiębiorstwo Usługowo-Wykonawcze Ekoprojekt Sp. z o.o.