Bolesławiec

Opinie o Artez Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowo-Handlowe Hurtownia Instalacji Sanitarnych

tofik7

Byłem w Tej firmie od początków jej nowego miejsca pobytu.Mimo ,że jest to jedna z firm "rodzinnych"-w tym miejscu to jest znaczenie pozytywne.Czułem się jak w "rodzinie" Pełne zaufanie,socjal ,aż miło powspominać byłych pracodawców.Nawet niekiedy z sentymentu wpadam tam na "bajerę" :) .Tam można się wykazać ,bo jest pełen komfort psychiczny aż się chce "pracować". Wiem ,że to nie jest allegro ,ale Firma godna uwagi i POLECAM.

Zostaw opinię o Artez Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowo-Handlowe Hurtownia Instalacji Sanitarnych - Bolesławiec

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Artez Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowo-Handlowe Hurtownia Instalacji Sanitarnych