Opinie o PREF-BUD w Mysłowice

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie PREF-BUD. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie PREF-BUD na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Budowa mieszkań i domów/budynków

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o PREF-BUD w Mysłowice

Kapitan Klos Nowy wpis

Jak chcesz zobaczyć jak fuszerkę odwala ta firma zapraszam do kontaktu żeby sobie zobaczyć dom po 3 latach budowy , kontakt(usunięte przez administratora)(wszystko pokaże jak wygląda budowa domu po 3 latach)

Paulina

Jak wygląda pierwszy dzień pracy osoby nowo zatrudnionej? Co możecie powiedzieć na ten temat?

witek

no i jak obecnie wygląda [praca u nich? chodzi mi konkretnie o prace u nich na dziale sprzedaży, bo tego jakoś nie wiem za bardzo, a jest teraz oferta naparwde ciekawa no i sma sie zastnawiam nad dalszą wpsółpraca tak naparwde z nimi, bo stawki sa wysokie.

Jola Nowy wpis
@witek

tutaj sa wrzucone różne Pref-BUDy ..... i z całym szacunkiem ale ten portal wpuszcza ludzi w maliny ... , firm PREF - BUD jest kilkanaście i należy dokladniej sprawdzać co i kogo sie opisuje lub probuje oczernić :) pozdrawiam wszystkich

budowlany

podwykonawcy z łapanki ? Albo się komuś pref-bud'y pomyliły, albo celowo opowiada bzdury

Zostaw swoją opinię o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie PREF-BUD. Jak oceniasz zaangażowanie rekruterów, ich podejście do kandydata, punktualność oraz organizację spotkania? Czy poleciłbyś aplikację innym? Czekamy na Twoją opinię.
logo firmy PRACOWNIK SERWISU
logo firmy Inżynier budowy
Międzywodzie
Gryfbud Sp. z o.o.
Gienwa

Pref-budów w Polsce w każdym wojewodztwie jeden ..... pytanie o kogo ktorego chodzi ? Ostatnio wysłałem do prefbudu i okazało sie ze nie to wojewodztwo .

goguś

Do "dawido"1995 roku nie było jeszcze firmy PREF-BUD tylko zupełnie inne firmy które prezes rozłożył na łopatki.

gtoui8

A jeśli chodzi o rozmowę to jak to wygląda u nich zazwyczaj, z iloma osobami przyjdzie mi ewentualnie rozmawiać? wiecie, że niezwykle ważnym jest zaprezentowanie się w taki sposób, żeby natychmiast po rozmowie przesłuchujący nabrał pewności, że jesteśmy najlepszym kandydatem do pracy i dlatego proszę o te info.

Wytłumacz mi "kierownik budowy" w jaki sposób został sformułowany zapis w twojej umowie o obowiązku skończenia wszystkich rozpoczętych tematów w przypadku rezygnacji z pracy? Wiadomo przecież, że budowy trwają kilka miesięcy a nawet lat. Jak to ma się do kodeksu pracy czy okresu wypowiedzenia. Chyba nie jest to praca niewolnicza i nie podpisałeś cyrografu? Nie jesteś w stanie wypełnić tego obowiązku podejmując nową pracę chyba że olewasz temat i masz gdzieś jakość prac

kierownik budowy

mam umowę na czas nieokreślony, a ludzie na budowach pracują w tej firmie nawet od 10 lat niektórzy.. więc nie bardzo rozumiem w czym problem. Prezes powiedział mi i zapisał w umowie , że w razie z rezygnacji z pracy z mojej strony, mam obowiązek pokończyć wszystkie rozpoczete tematy. Zreszta kierownik który odszedł "za większymi pieniędzmi" kilka miesięcy temu do dzisiaj w firmie kończy rozpoczęte tematy .... Biorąc pod uwagę, że podwykonawcy z innych firm do których poszli za "starymi kierownikami" przychodzą i proszą sie o roboty to chyba wszystko jasne .... Każdy ma prawo skorzystać z lepiej płatnej oferty jeśli taką dostanie, gorzej jak po kilka miesiącach okazuje się , że niekoniecznie tak kolorowo to wygąda jak mówili , obiecywali .... przeżyłem, zabaczyłem, mam dośc kontraktów.

jojo

Przed wyborem wykonawcy warto dowiedzieć się czy firma posiada kierownika budowy na etacie czy tylko zakontraktowanego fachowca, który wykonuje swoją pracę po godzinach, wtedy kiedy właściwie nic się nie dzieje na budowie. Warto wybierać wykonawców posiadających doświadczoną kadrę i solidne zaplecze. Pośrednicy, zakontraktowani podwykonawcy to prosta droga do problemów. Dobra rada dla przyszłych inwestorów: sprawdzajcie czy firma ma zaplecze i kadrę służącą radą i nadzorem w każdej chwili dnia czy tylko zakontraktowanych pośredników pracujących z doskoku. Warto sprawdzić rynek by nie trafić na taką właśnie firmę.

kierownik budowy

proponuję "znawcy" lepiej rozeznać temat ... zarówno kierownik jak i ludzie fizyczni sa zupełnie nowi a ten ruch został spowodowany właśnie ciągłymi kontaktami poprzedniej ekipy z poprzednimi kierownikami :) no i teraz nie ma kto donosić szanownej konkurencji jak się ma "firma matka" z której się wyrosło .... a mój kontrakt z firmą objął 20 budynków w 2013 roku pozdrawiam

znawca

Zalecam szczególną ostrożność w stosunku do firmy PREF BUD. Zwolnieni zostali wszyscy pracownicy fizyczni i kierownik budowy ( jedyny zresztą ). Ciekawi mnie fakt, kto w takim razie będzie rozpatrywał i usuwał reklamacje, których jest sporo? Prezes postawił sobie cel, że ogarnie wszystko sam i z całego serca życzę mu powodzenia!

były klient

Bez komentarza............Krótko na temat firmy: \"Klient nasz Pan ale jak kupi to niech martwi się sam\". A poza tym stylistyka i gramatyka powyższego tekstu porównywalna do jakości świadczonych usług....

cmos
@były klient

To racja firma odwala fuszerkę straszną , podwykonawcy z łapanki - nie polecam tej firmy troszkę czasu poświęcić dłużej ale nie Prefbud Mysłowice - sam się przekonałem i żałuje człowiek się uczy na błędach ale to ostrzeżenie dla innych.

kierownik budowy Nowy wpis
@cmos

prosze o konkrety , podwykonawce ? miejsce gdzie zrobili coś źle ? anonimowo można wszystko .......

kierownik budowy Nowy wpis
@cmos

PREF-BUD

Firma Pref BUD nigdy nikomu nie kładła kostki brukowej , ponieważ ten element jest podlecany, nie zajmujemy się takimi elementami. A każdy człowiek nawet najbardziej doświadczony kierownik w końcu traci cierpliwość do osoby , która kupiła od nas gotowy dom a dzwoni z problemami wszystkich sąsiadów ...

x

Jakość robót budowlanych poniżej przeciętnej. Bardzo duża liczba drobnych poprawek, których usunięcie jest mocno czasochłonne. Kierownik budowy nierzetelny, niesumienny, nie odbiera telefonów, nie wywiązuje się z obietnic. Ciągle narzeka tylko, że ma za mało pracowników w stosunku do zadań. Pracownicy fizyczni to mili ludzie, ale niezbyt solidni wykonawcy, nie potrafią nawet prosto położyć kostki brukowej. Ogólnie zalecam ostrożność i ciągły nadzór nad pracami. Najlepiej wynająć kierownika budowy we własnym zakresie, który będzie stale pilnował tego, co i jak Pref Bud wykonuje na Waszych budowach.

Pref BUD

dziękujemy naszym byłym pracownikom, którzy założyli własne firemki w 2010 r. za te wszystkie negatywne opinie :):):) i proszę o podanie choć jednego przykładu otrzymania wypłaty z opóźnieniem większym niż 3 dni ! pozdrawiam byłą kadrę kierowniczą, która teraz \\\"tonie\\\" .....

znawca

A ilu to tam jest kierowników ???

Bardzo dobra kadra techniczna. Polecam od razu kontakt z ich inżynierami - Kierownikami. To oni prowadzą budowy. Wytłumaczą wszystko. POLECAM

(usunięte przez administratora) Nie polecam firmy jako pracodawcy i zleceniodawcy. Potrafią sprawiać tylko dobre wrażenie, nic poza tym.

znawca tematu

Prezes nie szanuje pracowników, pieniądze jak na budowlankę bardzo marne,zerowe mozliwości rozwoju.

Zostaw merytoryczną opinię o PREF-BUD - Mysłowice

PREF-BUD