Opinie o Rolniczo Wytwórczy Kombinat Spółdzielczy Im. Antoniego Paśki W Dębnie w Dębno

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Rolniczo Wytwórczy Kombinat Spółdzielczy Im. Antoniego Paśki W Dębnie. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Rolniczo Wytwórczy Kombinat Spółdzielczy Im. Antoniego Paśki W Dębnie o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Rolnictwo, hodowla i uprawa - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Rolniczo Wytwórczy Kombinat Spółdzielczy Im. Antoniego Paśki W Dębnie w Dębno

Użytkownicy czekają na odpowiedź 48 dni.

Jakie warunki trzeba spełnić, by zostać członkiem zespołu Rolniczo Wytwórczy Kombinat Spółdzielczy Im. Antoniego Paśki W Dębnie?

Czy Rolniczo Wytwórczy Kombinat Spółdzielczy Im. Antoniego Paśki W Dębnie oferuje wszystkim swoim pracownikom umowę o pracę, czy jednak należy spodziewać się umowy zlecenia?

1111 Nowy wpis

jest to w większości przypadków umowa o pracę

Wojewodzki

Rwks debno to najgorzej zorganizowany kombinat na jego terenie odbywa sie istna samowolka nikt nad tym nie panuje pijanstwo leseryzm i nie szanowanie praw pracowniczych sprzety zaniedabane brak nadzoru wykorzystywanie czlowieka i znecanie sie nad nim taki kombinat powinien przejsc do histori powinien go zamknac sanepid albo panstwowa inspekcja krora by to ogarnela

XXX
@Wojewodzki

Bzdury, polecam świetna praca .

@Wojewodzki

Nie wiem czemu taka zła opinia o tej firmie , pracowałem tam rok temu i nie wiem gdzie ty to zobaczyłeś, zresztą to wszystko jest prywatne więc się nie odzywaj ????

@Polska

A co to ma do rzeczy, że prywatne, bo nie rozumiem?

@Wojewodzki

Idź z takim (usunięte przez administratora) ... Sprzęty zaniedbane no kur*a gdzie ? Na ursusy się nie patrz tylko na inne maszyny .

@Polska

No ale czemu ich od razu tak brzydko nazywasz? :/ A z maszynami to co nie tak jest?

@Irena

Ja do nich nic nie mam, sam tam pracowałem i nie widzę nic takiego co przedstawia @Wojewodzki . Więc nie rozumiem jego wypowiedzi

@Polska

Aha no chyba, że tak. Czyli w razie czego jest całkiem odwrotnie niż napisał? Z drugiej strony chyba jednak mógł trafić się ktoś niezadowolony, raczej nie wszędzie jest kolorowo?

@Irena

Zgadza się, jest odwrotnie . Można być niezadowolonym ale nie wypisywać rzeczy z kosmosu które są jedną wielką nieprawdą .

Rode

Racja jest jest tak na oborze pracuje i pije kiedy chce nikt na to nie patrzy

Aga Nowy wpis

Wszystko jest dobrze w biurze wszyscy są wporzadku tylko na oborze jest pijaństwo

Brałeś udział w rekrutacji na [stanowisko] w firmie Rolniczo Wytwórczy Kombinat Spółdzielczy Im. Antoniego Paśki W Dębnie? Podziel się swoimi wrażeniami! Jak długo czekałeś na odpowiedź rekrutera po wysłaniu CV? Z ilu etapów składał się proces rekrutacyjny?

Zostaw merytoryczną opinię o Rolniczo Wytwórczy Kombinat Spółdzielczy Im. Antoniego Paśki W Dębnie - Dębno

Rolniczo Wytwórczy Kombinat Spółdzielczy Im. Antoniego Paśki W Dębnie

Rolniczo Wytwórczy Kombinat Spółdzielczy Im. Antoniego Paśki W Dębnie