Opinie o Dagro Firma Handlowa Dariusz Krasoń w Rzeszów

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Dagro Firma Handlowa Dariusz Krasoń. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Dagro Firma Handlowa Dariusz Krasoń o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Chemia - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Dagro Firma Handlowa Dariusz Krasoń w Rzeszów

Jeleń

Szczerze nie polecam,pracodawca chyba szuka tzw młodego i głupiego.. oferta pracy znaleziona juz nie pamietam gdzie, ale dodana prawie miesiac temu a nadal była aktualna, oferta byla nawet dodana kiedyś na stronie Uniwersytetu Rzeszowskiego, że poszukiwany jest kierowca B/C i sprzedawca,wiec widac do kogo jest kierowane ogłoszenie... po wysłaniu CV pan zadzwonil,wypytywał o doswiadczenie ,używki, itd itp, poinformowal,ze na początek umowa zlecenie na UWAGA 3 MIESIACE - a nastepnie umowa o prace... oczywiscie na umowie zlecenie nizsze wynagrodzenie a gdy umowa zlecenie sie skonczy - TO ZOBACZYMY xd. Podczas rozmowy Pan zapytał ile bym chciał u niego zarabiać, po rzuceniu słow '' 3000 netto '' odpowiedział - '' no to u nas kierowcy zarabiaja troche wiecej '' - AHA. Także,nie dowiemy sie jakie jest wynagrodzenie u niego w umowie o prace i jego '' OKRESIE PROBNYM'' na umowie zleceniu. Ja rozumiem ze to branza trasportowa, ale 3 MIESIACE na umowie zleceniu to za duzo,brak jakiejkolwiek gwaranacji ze zostaniemy potem zatrudnieni na umowe o prace. mimo tego ze potenacjalny kandydat posiada doswiadczenie na tym stanowisku kilkuletnie to pracodawca i tak chce go sprawdzac az 3 miesiace... przy okazji tlumaczy sie ze jeden miesiac to dla niego za mało na sprawdzenie kierowcy.. ze umowe o prace to potrzeba sporo czasu by przygotowac itd.. i ze w razie jakby pracownik chcial sie zwolnic to tak samo duzo roboty by umowe przerwac. SMIESZNE.

Zostaw merytoryczną opinię o Dagro Firma Handlowa Dariusz Krasoń - Rzeszów

Firma Dagro Firma Handlowa Dariusz Krasoń prowadziła rekrutację na poniższe stanowiska:

• Doradca klienta w sprzedaży detalicznej i hurtowej, Rzeszów - Kwiecień 2022
  • Kierowca kat. B - Dostawca - Magazynier, Rzeszów - Kwiecień 2022

Czy pracujesz w firmie Dagro Firma Handlowa Dariusz Krasoń lub pracowałeś/aś? Zostaw raport z rozmowy rekrutacyjnej i powiedz jak Ci się pracuje .

• Jak się pracuje w Dagro Firma Handlowa Dariusz Krasoń?

Zobacz opinie na temat firmy Dagro Firma Handlowa Dariusz Krasoń tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Dagro Firma Handlowa Dariusz Krasoń
  • Lwowska 183