Euro-RTM S.C.

Legnica

Opinie o Euro-RTM S.C.

Znasz dobrze firmę Euro-RTM S.C. lub wiesz jakie warunki zatrudnienia oferuje pracodawca? Podziel się swoją opinią, ponieważ pomoże ona innym wybrać dobrą pracę!

Ktoszbylychpracownic
@admin 09.11.2015 11:23

Szefostwo traktuje ludzi jak tania siłę roboczą, a niewolnictwo dawno zniesione. Kierownictwo wydaje sie stmpatyczne na pierwszy rzut oka, choć nie jest tak bo przy szefostwie gnoi pracownika, pracaownik pracuje za przysłowiową miskę ryżu. Bez żadnej motywacji i premii uznaniowej

Zostaw opinię o Euro-RTM S.C. - Legnica

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Euro-RTM S.C.