Euro-Rtm sp.j. - Ignaczakowie

Legnica

Euro-Rtm sp.j. - Ignaczakowie

Opinie o Euro-Rtm sp.j. - Ignaczakowie

Zainteresowany

Podpowiedzcie czy firma potrzebuje pracowników?

Waldi

Idealnych firm nie ma tylko ludzie wybierają sobie niewłaściwą pracę i stąd problemy ale przecież można ją zmienić!!

Paula

Ta firmą to dno ! Traktują ludzi jak śmieci i za tanich robili. Pracowałam tam chwilę o to bym najgorszy czas w moim życiu ! A ta gnida Arkadiusz to człowiek bez serca ale wierzę że kiedyś mu za to los odpłaci!

Znasz dobrze firmę Euro-RTM S.C. lub wiesz jakie warunki zatrudnienia oferuje pracodawca? Podziel się swoją opinią, ponieważ pomoże ona innym wybrać dobrą pracę!

Ktoszbylychpracownic
@admin 09.11.2015 11:23

Szefostwo traktuje ludzi jak tania siłę roboczą, a niewolnictwo dawno zniesione. Kierownictwo wydaje sie stmpatyczne na pierwszy rzut oka, choć nie jest tak bo przy szefostwie gnoi pracownika, pracaownik pracuje za przysłowiową miskę ryżu. Bez żadnej motywacji i premii uznaniowej

Zostaw opinię o Euro-Rtm sp.j. - Ignaczakowie - Legnica

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Euro-Rtm sp.j. - Ignaczakowie