Phu System Plus Teresa Sadzawiczna

Adres: Słupska 21, 60-458 Poznań

NIP: 9222360850 REGON: 300202119

Phu System Plus Teresa Sadzawiczna

Opinie o Phu System Plus Teresa Sadzawiczna

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa coraz ważniejszą rolę. Czy tak samo jest w System Plus P.H.U. Teresa Sadzawiczna? Podzielcie się informacjami, wyrażając swoją opinię na ten temat!

Baranowski

10 lat robię zakupy i nie zamierzam zmieniać :)

straż pożarna

Wszystko w porządku polecam!

piter

Firmę oceniam na 6, gorąco polecam sklep strazacki system plus

Zostaw opinię o Phu System Plus Teresa Sadzawiczna - Poznań

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

Zachęcamy do podzielenia się swoimi pozytywnymi wrażeniami na temat pracodawcy.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Phu System Plus Teresa Sadzawiczna