Nomag Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe

Katowice

Opinie o Nomag Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe

gesio

Pracowalem tam kilka lat mala firma ciagle rozwijajaca sie ..atmosfera panowala rodzinna co do finansow OK Mialem okazje pracowac z dobrym zorganizowanym i wykfalifikowanym zespolem PPHU NOMAG

Aga

Do : Antek Opinia o braku wykwalifikowanych pracowników w firmie Nomag jest: BŁĘDNA!!! NIE ROZUMIEM NA JAKIEJ PODSTAWIE KTOŚ MOŻE PODWAŻAĆ KWALIFIKACJE OSÓB PRACUJĄCYCH TAM PO KILKA LAT? Jeśli już ktoś wysila się na napisanie kilku słów to niech to robi uczciwie!!!!!!!!!!!!!!! Tyczy się to nie tylko tej firmy!!!!!!!!!

antek

Jak tam może pracować wielu dobrych specjalistów, skoro w całej firmie pracuje kilka osób i to niekoniecznie specjalistów. Ogólnie panuje atmosfera donosicielstwa i pełnej kontroli pracowników. Pensje płacone są uczciwie i terminowo i to chyba jedyna zaleta tej firmy.

Zostaw opinię o Nomag Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe - Katowice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Nomag Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe