Geo Saw Sp.C. Sawicki Mateusz Sawicka Marzena

Adres: Grunwaldzka 37, 62-200 Gniezno

NIP: 7841931700 REGON: 631089046

Geo Saw Sp.C. Sawicki Mateusz Sawicka Marzena

Opinie o Geo Saw Sp.C. Sawicki Mateusz Sawicka Marzena

Jak wygląda typowy dzień pracy w firmie Geo Saw S.C. Sawicki Mateusz Sawicka Marzena? Opowiedz o tym na naszym forum.

Zostaw opinię o Geo Saw Sp.C. Sawicki Mateusz Sawicka Marzena - Gniezno

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

Zachęcamy do podzielenia się swoimi pozytywnymi wrażeniami na temat pracodawcy.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Geo Saw Sp.C. Sawicki Mateusz Sawicka Marzena