Bau-Bud Przedsiębiorstwo Usług Budowlanych Krzysztof Wojtkowski

Wrocław

Opinie o Bau-Bud Przedsiębiorstwo Usług Budowlanych Krzysztof Wojtkowski

Boss

Trattendorfer str. Dresden, kto byl w 96 to wie co tam sie u tego goscia działo. A Koper wie nsjlepiej

Boss

To byl Gosc jak na Autostrdzie do Dresna go wyprzedziles, to niestety zjazd do Kraju.

Koper

Koper - 2013-10-03 01:04:40 Jesli to ten gosciu co był kierownikiem na ociepleniach,to współczuje tym pracownikom.Mowa jest o Dresden

@Koper 03.10.2013 01:05

Tak Koper to ten Gosciu bylismy tam razem...Hehe. 96-99.

Koper

Zostaw opinię o Bau-Bud Przedsiębiorstwo Usług Budowlanych Krzysztof Wojtkowski - Wrocław

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Bau-Bud Przedsiębiorstwo Usług Budowlanych Krzysztof Wojtkowski