Ewa Kopała Parkiety Kopalus

Opinie o Ewa Kopała Parkiety Kopalus

alex

Ta Firma to PORAŻKA.Nie polecam.Nikt nie umie wykonać uczciwie i solidnie usługi.Może sama sprzedaż towaru to tak,ale z usługą to nie polecam.Wstawianie drzwi 1 miesiąc. Brud ,nieład i wszystko co najgorsze. To i tak wystawiłem dobrą opinie.W rzeczywistości jest gorzej.

Zostaw opinię o Ewa Kopała Parkiety Kopalus - Giżycko

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Ewa Kopała Parkiety Kopalus