Parkietpol Wojciech Biel

Gliwice

Opinie o Parkietpol Wojciech Biel

ja

zaczynając pracę pracujesz na czarno, o umowę trzeba się prosić, bo właściciel przecież ma inne, WAŻNIEJSZE sprawy na głowie. robisz za najniższą krajową po 12h dziennie, czasami nawet więcej, soboty także w pracy, obiecana podwyżka nigdy się nie pojawiła. wyzysk człowieka. jak juz dostaje się umowe, to najmniejszym kosztem, bo tylko na 1/4 etatu a reszta dawana jest pod stołem. żadnych szkoleń, ubrań, premi, kontroli czasu pracy. wszystko to jedna wielka ściema. mała firemka na której wielki pan bogacz zarabia. nie pracuję już jakiś długi czas a świadectwa pracy dalej nie dostałem. składając wypowiedzenie, ktore nie zostało przyjęte ani podpisane...tydzień później dostałem bezpodstawne zwolnienie dyscyplinarne do którego także powinienem dostać świadectwo pracy, którego dalej nie mam... (usunięte przez administratora)

TY
@ja 07.07.2014, 22:15

Trudno wymagać od Ciebie pozytywnej opinii gdy zostałeś zwolniony..... pamiętaj, że pracownik musi coś z siebie dać a później oczekiwać a nie odwrotnie :-) czasy komuny i niewolnictwa już się skończyły ! Ja jestem zadowolony z pracy, warunków i kasy.

ja
@TY 03.08.2014, 11:10

jak ci pasuje umowa na najniższej krajowej i pod stołem dostawanie kolejnej części wypłaty to pozdrowienia dla ciebie.

toja

[usunięte przez moderatora] wielki bajkopisarz obiecuje kokosy brak umowy o prace w początkowej fazie szara strefa dramat oszczegamodradzam

Zostaw opinię o Parkietpol Wojciech Biel - Gliwice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Parkietpol Wojciech Biel