Krak-Poll Michał Grzybowski

Kraków

Opinie o Krak-Poll Michał Grzybowski

kapo

Praca niewolnicza. W sobote trzeba extra odpracować u szefa na ranczu(usunięte przez administratora) Tragedia. Nie polecam.

tr

witam wszystkich poszukujących pracy. Czy firma krak-poll to nie to samo co PANELEX (ta firma z panelami co się mieści w garażach z tyłu CH zakopianka) ? Jeśli tak to zdecydowanie nie polecam słyszałem o Panelexie od byłych pracowników same negatywne opinie. Żeby tam pracować naprawdę trzeba mieć nerwy ze stali codziennie są awantury bo towar nie dojeżdża dla klientów bo podobno firma jest w bardzo złej kondycji finansowe. Towar który trzymają na stanie to podobno jest 2 i 3 gatunku jakieś tanie wyprzedaże a przez to że pobliska rzeka zalewa te magazyny panele się nie nadają na sprzedaż. Podobno straszne awantury bo szef kazał odrzucać każdą reklamację. W tej firmie jest bardzo duża rotacja bo nikt tam nie wytrzyma na dłuższą metę ciągłych awatur. Ja obecnie szukam pracy ale do Panelexa vel krakpolu nie pójdę ! i Wam stanowczo nie polecam :-)

Thomas

Witam wszystkich ! Zdecydownie nie polecam pracy w tej firmie. (usunięte przez administratora) Pieniądze śmiesznie marne(usunięte przez administratora) Do tego notoryczne problemy z teminami wypłat... Nic dodać, nic ująć. Porażka.

Zostaw opinię o Krak-Poll Michał Grzybowski - Kraków

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Krak-Poll Michał Grzybowski