Drexpol S.C.

Poznań

Opinie o Drexpol S.C.

nie_polecam

Niestety nie polecam tej firmy. Zwracam uwagę na fakt, że w tej chwili sprzedażą zajmuje się firma Modern Lighting. W rzeczywistości są to dwie firmy zarządzane przez ojca i syna. W każdym razie pracownicy są niedoceniani, wynagrodzenie jest małe, a za nadgodziny, które są w każdym miesiącu nie dostaje się praktycznie nic więcej (parę złotych więcej). Szczególny wzgląd trzeba mieć na to, że wszystkim pracownikom zostały źle opłacane składki ZUS. A niby taka to uczciwa firma. Również klientów nie traktuje się tu często z należytym szacunkiem ("klient nasz pan"). Wychodzi się z założenia, że jeden jest ważniejszy niż drugi, bądź nie ważne jaki jest średni czas realizacji zamówienia, jak będzie to się wyśle. I tak zamiast w ciągu 2 tygodni, klient często dostaje towar po miesiącu. Związane jest to z brakiem organizacji wśród szefostwa, które nie potrafi między sobą się porozumieć.

Znasz dobrze szefa firmy Drexpol S.C. i wiesz jakie ma oczekiwania wobec pracowników? Pomóż innym i podziel się swoją opinią.

Zostaw opinię o Drexpol S.C. - Poznań

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Drexpol S.C.