PPUH Limpol Grzegorz Lipa

Koziegłówki

Opinie o PPUH Limpol Grzegorz Lipa

fakt

Fakt wypłata nie w terminie po prostu nie polecam

kuna

Lolek RZETELNA pisze się przez RZ :-) Uzupełnij swoje braki

romek

Pracowałem w Limpolu przez 7 lat i nie zgadzam się z tym co napisał "Lolek". Myślę, że jest sfrustrowany i chce zaszkodzić firmie swoją nieprawdziwą opinią. Gdyby firma Limpol była tak nie rzetelna jak pisze "Lolek" to nie byłaby na rynku kilkanaście lat. Wypłatę dostawałem zawsze terminowo- wracając z tras zagranicznych wypłata zawsze na mnie czekała. Co do samochodów też się nie zgadzam, jeździłem autem w automacie i w pełnym wyposażeniu i z tego co wiem wszystkie są takie. Niesłuszne obciążenia nie są praktyką stosowaną przez właścicieli Limpolu. Przez tyle lat mojej pracy nigdy mnie nie spotkały żadne obciążenia.

lolek

Firma nie żetelna (usunięte przez administratora) Rotacja w firmie duza (usunięte przez administratora)Kierowcy tez sie zwalniaja i nazekaja na oszczednosci i opciazenia za paliwo czy frachty. Auta wyjezdzone do zera na krajówke ale jezdza po europie. No i oczywiście PESJA NIE W TERMINIE. To juz mówi samo za siebie.

Zostaw opinię o PPUH Limpol Grzegorz Lipa - Koziegłówki

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie PPUH Limpol Grzegorz Lipa