Opinie o Zakład Usługowo-Handlowy Murakun Monika Kunów-Matuszewska w Jelenia Góra

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Zakład Usługowo-Handlowy Murakun Monika Kunów-Matuszewska. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Zakład Usługowo-Handlowy Murakun Monika Kunów-Matuszewska na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Wynajem i dzierżawa maszyn i urządzeń

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Zakład Usługowo-Handlowy Murakun Monika Kunów-Matuszewska w Jelenia Góra

Marta Nowy wpis

bedac tutaj zatrudnionym na pełen etat jest szansa na to żę pracodawca zapewnia pakiet medyczny ? czy sa jakiekolwiek benefity w tej firmie ?

PRACUS Nowy wpis
@Marta

Nie, nigdy nie było żadnych benefitów, dodatków, ewentualnie napoje z krótką datą ważności bo do sprzedaży już nie bardzo

MiszaMasza707 Nowy wpis

W firmie panuje ogólny choas. Mało kto wie za co odpowiada. Wszystko wykonana po najmniejszej linii oporu. Firma słynie z tego że jej usługi są przeciętnej jakości a uczciwość właściciela hmmmm jakby to powiedzieć nikogo nie obrażając. Może tak nie powierzyłbym nic. Po prostu człowiek bez zasad. Liczy się tylko kasa i to aby pracownik turał jak wół. Takie sytuacje nie powinny mieć miejsca. Uważajcie na te miejsce pracy. To nie jest dobra droga.

rafałrybiński

witam ja pracowalem kilka lat temu w hurtowni murakun i wcale niejest tak jak wy tu piszecie głąby. Ja w ciemna za praca z bogatyni przyjechalem i odrazu trafilem do murakunu tylko z powodow osob. Musialem wracac do domu i sie zwolnilem jesli ktos z kadry do przećzyta prosze o kontakt (usunięte przez administratora) badz meilowo zuziaxxx1@o2.pl z info czy jest mozliwosc powrotu po latach.,pozdrawiam

ARNI Nowy wpis
@rafałrybiński

Co ty wypisujesz cała prawie prawda książkę mógłbym napisać

Apapapap

Firma mało lojalna wobec pracowników, szefostwo fałszywie się uśmiecha a za plecami obrabia 4 litery. Po zwolnieniu się dalej kopią dołki, myślą że uprzykrzą życie a robią sobie pod górę - wyrabiają sobie na rynku opinie i to nie przyjemną. Na szczęście pracownicy potrafią dać znać co się dzieje w byłej firmie i człowiek wie kto im tak te dalsze życie zawodowe "umila". Dobrze , że chociaż pracownik pracownikowi w miarę lojalny. Serdecznie nie pozdrawiam i nie polecam takiego pracodawcy. A kto mieczem wojuje to od miecza ginie Pani Szefowo.

Brałeś udział w rekrutacji do Zakład Usługowo-Handlowy Murakun Monika Kunów-Matuszewska. Jakie warunki Ci zaproponowano? Czy na rozmowie kwalifikacyjnej panowała przyjazna atmosfera? Czy coś Cię zaskoczyło?
Micho

Coś strasznego. Z daleka od tej firmy.

Murakun to największa porażka życia, samochody w stanie tragicznym, przeglądy na lewo, do tego oszukiwanie na wypłatach, na każdym kroku, zero dodatków typu wczasy pod grusza czy bony na święta, sory dostaniesz karton soku jak w wigilię przyjdziesz zapieprzać na magazynie, nie ważne czy przedstawiciel czy inny pracownik.(usunięte przez administratora)

Były

Szkoda ze przeterminowanego soku ????

Czy "Murakun" praktykuje "luźne piątki"?

Luźne piątki? Piątki to najgorsze dni dla kierowców ????

Piątki są najgorsze... Nie ma luźnych dni - pracuj i płacz jak dostajesz pensje

Magda

To nie było żadnych bonów na Wielkanoc ?

@Magda

Nigdy żadnych bonów, dodatków, premie sezonowe 50-400 zł max. Na święta uścisk dłoni prezesa

Ile jest zmian w Zakład Usługowo-Handlowy Murakun Monika Kunów-Matuszewska?

kasjerki 2 zmiany 7-15 15- aż wrócą kierowcy z trasy ... Różnie to bywa z ich powrotami ;) Kierowcy - 7 ..... Aż skończą trasę do 23 potrafią jeździć Księgowość 7-15 multum pracy, najniższa krajowa.

Zarobienie więcej niż najniższa krajowa graniczy z cudem, jak rzuca 200 zł to trzeba już się cieszyć, w sezon są premie ale mamy covid więc gole wypłaty. Atmosfera w firmie straszna, brak współpracy i wsparcia ze strony szefostwa - tak właśnie, starsze szefostwo tylko widzi co jest źle - a zawsze się coś znajdzie żeby się doczepić. To śmieci nie posegregowane, to auto źle zaparkowane itp. Niestety z mojej strony negatywną opinia - były dni gdzie było okej, ale w większości niestety brak satysfakcji z pracy. Nie polecam :)

Benio

Ja dokonuję zakupów firmowych w siedzibie firmy i jak dla mnie tj. odbiorcy, wszystko działa poprawnie. Zakupy realizowane są szybko bez zbędnych przestojów. Oczekiwania i pretensje, że "nie dają bonów" czy nie fundują 'wczasów pod gruszą" uważam za niepoważne. Były obiecane w umowie jako część wynagrodzenia np. element motywacji czy nagrody? Jeśli nie to sorry, nadrzędnym celem działalności jest wypracowanie zysku i płacenie podatków (tak też to widzi Urząd Skarbowy) a użalający się kierowca może przecież spróbować swoich sił w działalności gospodarczej i wtedy zrozumie ile odpowiedzialności i ryzyka ponosi właściciel firmy.

Jerzy

Ale za to firma ma dobre opinie więc chyba jednak warto to docenić?

Mario

(usunięte przez administratora) to prawda samochody rozklekotane i przeładowanie stary łysy szef zero szacunku do pracownika jedno pozytywne to ze płacą

Niki

Zawsze można siedzieć w domu i nic nie robić. Firma jest dobra i ma pracę dla tych którzy chcą pracować!

Hshdhsb

Dzień dobry, polecam pracodawcę Murakun SC w Jeleniej Górze!! Jeśli chcesz zostać parobkiem tej firmy, niszcząc sobie kręgosłup oraz psychikę Polecam! Finansowo starczy Ci na maść końską, choć w sezonie letnim pracujesz po 250h! Nie spotkasz się z docenieniem oraz uznaniem pracownika, będziesz słyszał ciągle pretensje, atmosfera w pracy równa 0! Ani jednej pozytywnej cechy. Pozdrawiam

Myszka

Moja Ciocia -mieszkanka J G pracowała w tej firmie kilka lat - 1/4 etatu. Nie ma pozytywnego zdania o firmie jak i o szefostwie.

Lwowecki

Wizytówka murakunu - rozklekotane przeladowane kilkakrotnie busy. Jak widzisz chmure dymu to zapewne murakun jedzie. Biedni pracownicy narażają wlasne życie jazdą niesprawnym autem w ktorym nic nie dziala należycie, nawet hamulce. Właściciel wylicza każdy grosz, nie myśli o nowych autach. Do czasu az stanie sie tragedia. Pensja w miare dobra tylko w sezonie letnim, zeby utrzymać pracownika, bo kto bedzie jechał w trase? Paranoja.. wracając z trasy po 10h trzeba jeszcze czesto rozwiezc miasto. Brak slow. Po 300h pracy w miesiącu w okresie letnim to standard.

zabije was śmiechem:)

Nowe auta lisingowe IVECO,trzy zestawy typu mercedes i dwa stary.Super kadra,zawsze cie wysłuchają co masz do powiedzenia.Pani spedytor która siedzi na końcu zawsze układa trasę z głową.Szef lata po zakładzie i wyzywa ludzi że ktoś tam źle włożył butelkę tam gdzie nie trzeba.Trzech magazynierów stoją jak pajace przy kierowniku i oglądają jakieś bzdety na komórce typu Samsung.Ty stoisz i czekasz na załadunek.Nadgodzin nie płacą,a robisz dziennie nawet po 15 czy 16 godzin.Brak szacunku do pracownika.Zapraszam do współpracy!

pracus

Ujmę to tak kołchoz. Robota po 16h najniższa krajowa.

Zostaw merytoryczną opinię o Zakład Usługowo-Handlowy Murakun Monika Kunów-Matuszewska - Jelenia Góra

• Jak się pracuje w Zakład Usługowo-Handlowy Murakun Monika Kunów-Matuszewska?

Zobacz opinie na temat firmy Zakład Usługowo-Handlowy Murakun Monika Kunów-Matuszewska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Zakład Usługowo-Handlowy Murakun Monika Kunów-Matuszewska?

Zakład Usługowo-Handlowy Murakun Monika Kunów-Matuszewska
2.7/5 Na podstawie 9 ocen.
  • Al. Bolesława Krzywoustego 1
    58-500 Jelenia Góra