"Murakun"

Jelenia góra

Opinie o "Murakun"

Myszka

Moja Ciocia -mieszkanka J G pracowała w tej firmie kilka lat - 1/4 etatu. Nie ma pozytywnego zdania o firmie jak i o szefostwie.

Lwowecki

Wizytówka murakunu - rozklekotane przeladowane kilkakrotnie busy. Jak widzisz chmure dymu to zapewne murakun jedzie. Biedni pracownicy narażają wlasne życie jazdą niesprawnym autem w ktorym nic nie dziala należycie, nawet hamulce. Właściciel wylicza każdy grosz, nie myśli o nowych autach. Do czasu az stanie sie tragedia. Pensja w miare dobra tylko w sezonie letnim, zeby utrzymać pracownika, bo kto bedzie jechał w trase? Paranoja.. wracając z trasy po 10h trzeba jeszcze czesto rozwiezc miasto. Brak slow. Po 300h pracy w miesiącu w okresie letnim to standard.

rafałrybiński

witam ja pracowalem kilka lat temu w hurtowni murakun i wcale niejest tak jak wy tu piszecie głąby. Ja w ciemna za praca z bogatyni przyjechalem i odrazu trafilem do murakunu tylko z powodow osob. Musialem wracac do domu i sie zwolnilem jesli ktos z kadry do przećzyta prosze o kontakt (usunięte przez administratora) badz meilowo zuziaxxx1@o2.pl z info czy jest mozliwosc powrotu po latach.,pozdrawiam

zabije was śmiechem:)

Nowe auta lisingowe IVECO,trzy zestawy typu mercedes i dwa stary.Super kadra,zawsze cie wysłuchają co masz do powiedzenia.Pani spedytor która siedzi na końcu zawsze układa trasę z głową.Szef lata po zakładzie i wyzywa ludzi że ktoś tam źle włożył butelkę tam gdzie nie trzeba.Trzech magazynierów stoją jak pajace przy kierowniku i oglądają jakieś bzdety na komórce typu Samsung.Ty stoisz i czekasz na załadunek.Nadgodzin nie płacą,a robisz dziennie nawet po 15 czy 16 godzin.Brak szacunku do pracownika.Zapraszam do współpracy!

pracus

Ujmę to tak kołchoz. Robota po 16h najniższa krajowa.

Zostaw opinię o "Murakun" - Jelenia góra

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie "Murakun"