Podnośniki Prokop Ewelina Wieczorkiewicz

Opinie o Podnośniki Prokop Ewelina Wieczorkiewicz

Gabriela

@klient, rozumiem Twoje niezadowolenie i dziękuję za komentarz, jednak forum powinno służyć przede wszystkim wymianie opinii o pracodawcach. Zależy nam, by poznać zdanie zatrudnionych tam osób. Już dawno nikt się na ten temat nie wypowiadał, czy macie jakieś nowe informacje? Czy obecnie firma poszukuje nowych osób? Czy oferuje szkolenia podnoszące kwalifikacje i daje możliwość rozwoju?

klient

Naprawdę nie polecam współpracy z firmą pana Tomka ponieważ on sam jest osobą niewiarygodną i nieuczciwą. Niestety człowiek uczy się na błędach i dopiero po rozpoczęciu pracy z tą firmą kogucik osobiście się o tym przekonałem. Uważajcie z kim pracujecie dla własnego dobra.

Pracodawcy coraz częściej dostrzegają pozytywny wpływ dobrej atmosfery na efektywność swojego zespołu. Czy podobnie jest w Podnośniki Prokop Ewelina Wieczorkiewicz? Napiszcie, co o tym sądzicie. Możecie w ten sposób ułatwić innym podjęcie decyzji związanej z pracą w przedsiębiorstwie.

MAREK

WITAM.Widać że ktoś nieprawde wypisuję.Według mojej wiedzy nie jest to najtańsza firma ,podczas budowy hotelu miałem kontakt że wszystkimi lokalnymi firmami,Prokop Podnośniki co jest sprzeczne z opiniami miał najwyższą cenę.Fakt jest że jest to największa baza sprzętową w regionie,dzwigi mają nowe Ale nie są najtansi.Współpraca bez najmniejszych uwag.Drogo ale porządnie.Marek

Jędrek

Drogi Administratorze, ta firma się nie zmieni. Na szczęście na tle konkurencji sami się niszczą. Nie potrzeba ich oczerniac, następuje autodestrukcja. Firma ta nieuczciwe podbiera klientów, jedzie szefu na budowę i robi za 10 zl taniej za godzinę. Kiedyś odbije mu się to czkawką

Czy ktoś może opisać, jak teraz prezentuje się pracodawca na tle innych - zarówno w tym obszarze jak i lokalizacji? To bardzo cenna pomoc dla osób mieszkających w Jelenia Góra.

Andrzej

Ta pseudo firma powinna zostać dobrze sprawdzona przez UKS, co mam nadzieję niedługo nastąpi. Nigdy wiecej żadnego kontaktu z tą średniowieczną manufakturką - desperacja na kasę i brak minimalnego obycia prostaczki w biurze to pierwsze, co razi, potem było tylko gorzej. Mogę polecić tylko szerokie ich omijanie, bo szkoda czasu.

były

Widzę że firma kazała usunąć poprzedni profil na którym była ukazana cała prawda o zasadach panujących w firmie. A wiadomo że prawda boli najbardziej , prawda Panie Tomku?

janusz

najgorszy kłamczuch w regionie, umawia się i nie przyjeżdża.... nie polecam.

Jacek

Jeśli wynajmujecie u nich sprzęt to umowy tylko na papierze, żadnych zleceń telefonicznych.

Zostaw opinię o Podnośniki Prokop Ewelina Wieczorkiewicz - Jelenia Góra

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Podnośniki Prokop Ewelina Wieczorkiewicz