Podnośniki Prokop Ewelina Wieczorkiewicz

Jelenia Góra

Opinie o Podnośniki Prokop Ewelina Wieczorkiewicz

Andrzej

Ta pseudo firma powinna zostać dobrze sprawdzona przez UKS, co mam nadzieję niedługo nastąpi. Nigdy wiecej żadnego kontaktu z tą średniowieczną manufakturką - desperacja na kasę i brak minimalnego obycia prostaczki w biurze to pierwsze, co razi, potem było tylko gorzej. Mogę polecić tylko szerokie ich omijanie, bo szkoda czasu.

były

Widzę że firma kazała usunąć poprzedni profil na którym była ukazana cała prawda o zasadach panujących w firmie. A wiadomo że prawda boli najbardziej , prawda Panie Tomku?

janusz

najgorszy kłamczuch w regionie, umawia się i nie przyjeżdża.... nie polecam.

Jacek

Jeśli wynajmujecie u nich sprzęt to umowy tylko na papierze, żadnych zleceń telefonicznych.

Zostaw opinię o Podnośniki Prokop Ewelina Wieczorkiewicz - Jelenia Góra

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Podnośniki Prokop Ewelina Wieczorkiewicz