Stamir Sp. z o.o.

Toruń

Ocena pracodawcy 0/6

na podstawie 0 ocen.

Opinie o Stamir Sp. z o.o.

Dbamy o każdą opinię, dlatego pracodawca nie może ich usuwać. Sprawdź, kiedy Twoja opinia łamie regulamin - więcej.

Dodaj odpowiedź

Anuluj

Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Stamir Sp. z o.o.

maniek

Szkoda słów ..(usunięte przez administratora)

Pracownik

popieram

Pracownik

Stamir? Crystal? a może jednak DWG? firma może i prężna, lecz pracownicy(usunięte przez administratora) jak maszyny. brak motywacji w pracy. Prezes obecny zadumany warszawiak i (usunięte przez administratora) teoretyk nic więcej. nie dbają o ludzi. na święta zapomnijcie o czymkolwiek. omijajcie tę firmę

Zuza

Stamir?-a moze Crystal?-szef tan sam ,tylko na papierku kto inny figuruje! nie mam dobrego zdania - jeszcze jak byl poprzedni Prezes (usunięte przez administratora)to dbal o ludzi bo ten co jest teraz to ... (usunięte przez administratora)

Zostaw opinię o Stamir Sp. z o.o. - Toruń

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Stamir Sp. z o.o.