Proeco Firma Handlowo-Usługowa Tomasz Piksa

Gliwice

Opinie o Proeco Firma Handlowo-Usługowa Tomasz Piksa

ktos

Ta firma nie prowadzi sprzedazy okien od 2010 roku to jak moga byc wpisy np z 2013 roku.?

Oszukany

Byli u mnie spie....lili dokładnie prawie wszystko co można na 22 okna 19 źle. Właściciel firmy powiedział że to mieści się w ,,TOLERANCJI,, . Tylko pogratulować chamstwa , arogancji i głupoty.

Klient - niezadowolony

Jak przyszli do minie montować okna myślałem że firma jest w porządku. Jak mi zamontowali moje okna , to o mało szlag mnie nie trafił prawie - wszystko źle . Okna krzywo wstawione , zacinające się żaluzje , porysowane ramy. Później wciskał mi że ma takich ludzi , że nie wiele może poradzić , Porysowane ramy mogły powstać już u producenta? Totalny (usunięte przez administratora) i tyle . OMIJAJCIE TĄ FIRMĘ.

Oknoplus - Beznadzieja

To beznadziejna firma , nie polecam nikomu . U mnie montowali - szkoda pisać - kompletna klapa. Okna są krzywo zamontowane , zacinają się nie mogę się doprosić o wyregulowanie .

piknikos

Co wy piszecie na temat tej firmy? Prosze o podanie gdzie, kiedy i co było wykonywane, że jest Pan/Pani nie zadowolny/a.

Niezadowolony klient

(usunięte przez administratora)Prosisz aby pisać co kto sądzi o proeco , proszę bardzo : TOTALNA FUSZERA I BEZNADZIEJA A SPRAWIEDLIWOŚCI TRZEBA SZUKAĆ GDZIE INDZIEJ. - taka jest moja opinia. Niezadowolony ale jakże szczery klient.

Zostaw opinię o Proeco Firma Handlowo-Usługowa Tomasz Piksa - Gliwice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Proeco Firma Handlowo-Usługowa Tomasz Piksa