Panbah Zakład Produkcji Drzewnej Marek Jankowski

Trzonki

Panbah Zakład Produkcji Drzewnej Marek Jankowski
0 0

Opinie o Panbah Zakład Produkcji Drzewnej Marek Jankowski

Co od czasu dodania ostatniej opinii zmieniło się w Panbah Zakład Produkcji Drzewnej Marek Jankowski?

Pedro

Czy dowiem się jaka atmosfera jest w pracy?

Jak aktualnie przedstawia się sytuacja Panbah Zakład Produkcji Drzewnej Marek Jankowski na tle innych przedsiębiorstw? Przekazane przez Ciebie informacje, dotyczące chociażby benefitów pozapłacowych, mogą okazać się bardzo cenną wskazówką dla osób pochodzących z Trzonki oraz okolic i mogą ułatwić podjęcie decyzji związanej z podjęciem zatrudnienia w firmie.

Dżarek 3425

Skoro taka opinia o tym zakładzie to poco małolaci tam pracujecie..przecież w piszu jest tyle pracy ze można ją codziennie zmieniać ha ha ha????.a moze lepiej siedzieć w kieszeni u swoich starych. A pozatym używanie nazwisk bez ich wiedzy jest karalne i ja na ich miescu powiadomiłbym organy ścigania .Tak jest napisane w regulaminie tej strony.I na ich miejscu bym to zrobił.Opinia powinna być wystawiona ogolnie całemu zkładowi a nie poszczególnym osobom.

Mazur

Naj prawdziwsza prawda

osoba

urlop wynosi 5-6 dni w ciągu roku , resztę trzeba spieniężyć bo i tak się nie wykorzysta, i jeszcze pretensje do pracownika że jest nie wydajny , albo zmęczony. Powiedzenie kierownika,, A co ty w domu takiego robisz ,,

osoba
@osoba 16.04.2016 12:56

czy pracujesz 21 czy 23 dni to wypłata prawie taka sama

jaa men

(usunięte przez administratora) praca za grosze!!!! w niedziele i swieta!!!

JONY

brak słów, począwszy od wynagrodzenia , a skończywszy na zaległych urlopach z przed 2 lat

Zostaw opinię o Panbah Zakład Produkcji Drzewnej Marek Jankowski - Trzonki

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Panbah Zakład Produkcji Drzewnej Marek Jankowski