Panbah Zakład Produkcji Drzewnej Marek Jankowski

Trzonki

Opinie o Panbah Zakład Produkcji Drzewnej Marek Jankowski

Dżarek 3425

Skoro taka opinia o tym zakładzie to poco małolaci tam pracujecie..przecież w piszu jest tyle pracy ze można ją codziennie zmieniać ha ha ha????.a moze lepiej siedzieć w kieszeni u swoich starych. A pozatym używanie nazwisk bez ich wiedzy jest karalne i ja na ich miescu powiadomiłbym organy ścigania .Tak jest napisane w regulaminie tej strony.I na ich miejscu bym to zrobił.Opinia powinna być wystawiona ogolnie całemu zkładowi a nie poszczególnym osobom.

Aa

Jest takich dwóch zrytych brygadzistow lasowy i wolynski.. Ten drugi to przydupas pierwszego.. na zakładzie byłby w stanie sprzedać własna rodzine byle by dostać więcej kasy.. smiec ten caly sebastian jak.I ten lasowy!!

Mazur
@Aa 06.12.2017 23:51

Naj prawdziwsza prawda

osoba

urlop wynosi 5-6 dni w ciągu roku , resztę trzeba spieniężyć bo i tak się nie wykorzysta, i jeszcze pretensje do pracownika że jest nie wydajny , albo zmęczony. Powiedzenie kierownika,, A co ty w domu takiego robisz ,,

osoba
@osoba 16.04.2016 12:56

czy pracujesz 21 czy 23 dni to wypłata prawie taka sama

jaa men

niewolnicza praca za grosze!!!! w niedziele i swieta!!!

JONY

brak słów, począwszy od wynagrodzenia , a skończywszy na zaległych urlopach z przed 2 lat

Zostaw opinię o Panbah Zakład Produkcji Drzewnej Marek Jankowski - Trzonki

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Panbah Zakład Produkcji Drzewnej Marek Jankowski