Oknosystem Fabryka Stolarki Okiennej PCV Aluminium

Masłomiąca

Oknosystem Fabryka Stolarki Okiennej PCV Aluminium

Opinie o Oknosystem Fabryka Stolarki Okiennej PCV Aluminium

Toy Story

Witam. Po pierwsze ta firma nie ma nic wspólnego z produkcją stolarki. ( usunięte przez administratora )Pracę tam raczej trzeba traktować jako dorywczą jeśli chodzi o pracownika fizycznego.

Zostaw opinię o Oknosystem Fabryka Stolarki Okiennej PCV Aluminium - Masłomiąca

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Oknosystem Fabryka Stolarki Okiennej PCV Aluminium