Nowbud-Klimczyk Sp.j. Firma Handlowo-Usługowo-Produkcyjna

Radomsko

Opinie o Nowbud-Klimczyk Sp.j. Firma Handlowo-Usługowo-Produkcyjna

magdaaa

Firma posiada kompleksowe usługi, korzystalismy z nich z mężem przy budowie domu, drzwi, okna, panele, wszystko braliśmy z Nowbudu razem z montażem. Ceny nie sa takie jak w słynnych sieciówkach, ale juz mija pare lat i nie widac śladu zużycia. Polecam wszystkim!

Zostaw opinię o Nowbud-Klimczyk Sp.j. Firma Handlowo-Usługowo-Produkcyjna - Radomsko

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Nowbud-Klimczyk Sp.j. Firma Handlowo-Usługowo-Produkcyjna