Lucjan Mainka Przedsiębiorstwo Produkcyjno - Handlowo - Usługowe Mainka

Kleszczów

Lucjan Mainka Przedsiębiorstwo Produkcyjno - Handlowo - Usługowe Mainka

Opinie o Lucjan Mainka Przedsiębiorstwo Produkcyjno - Handlowo - Usługowe Mainka

Jak wygląda praca w Mainka Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Lucjan Mainka? Czy osoby zatrudnione w firmie mogą liczyć również na pozapłacowe benefity? Napisz, jak przedstawiają się warunki zatrudnienia w przedsiębiorstwie. Twoja opinia może okazać się bardzo ważna!

majster

a co z zatrudnienie KUba na czarno czy to nie jest oklamywanie????

kuba
@majster 05.05.2015 21:04

wszystko ok tak jak należy

KUBA

Super firma. Bardzo polecam. Jak się jest partaczem to niestety nie znajdziesz tam miejsca. Cenią sobie jakość.Super ludzie Zawsze płacą . Jak można tak obgadywać kłamliwie .

Fachmann

Popieram w 100% wlasciciel z zona pozoruja tylko miejsce pracy!!

stolarz

(usunięte przez administratora),nie placi,odradzam !!!!!!!!!!!!!!!!nawet wrogom

Zostaw opinię o Lucjan Mainka Przedsiębiorstwo Produkcyjno - Handlowo - Usługowe Mainka - Kleszczów

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Lucjan Mainka Przedsiębiorstwo Produkcyjno - Handlowo - Usługowe Mainka